KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów
Kronika samorządowa

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Nowy portal dla przedsiębiorców "Strefa Współpracy"
23.04.2020.
Image

W związku z epidemią COVID-19 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z portalu "Strefa Współpracy".

Jest to kolejne narzędzie, które zostało stworzone w celu niwelowania negatywnego wpływu epidemii na sytuację na rynkach. Portal pozwala na wymianę pomiędzy przedsiębiorcami informacji dotyczących pracowników oraz produktów i usług.

W części "Giełda Pracowników" przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych pracowników.

W części "Giełda Produktów" przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych produktów/usług.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić prosty formularz, a po jego akceptacji, na wskazany adres e-mail przesyłany jest link to stworzenia zgłoszenia dotyczącego oferowanego/poszukiwanego pracownika/produktu/usługi.

Administratorem portalu jest WSSE "INVEST-PARK", a udział przedsiębiorców w "Strefie Współpracy" jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie kooperacja.invest-park.com.pl/

 
PSZOK w Strzałkowie gotowy
21.04.2020.

ImageOd 14 maja 2019 r. do 31 marca 2020 r. Gmina Strzałkowo realizowała projekt pt. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK) na terenie Gminy Strzałkowo” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wyniosła 1.029.089,23 zł, z czego Gmina otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na kwotę 567.636,71 zł.

Punkt zlokalizowany jest przy ul. Powidzkiej 2B. W jego skład wchodzą: kontener stalowy dla obsługi, magazyn na odpady, magazyn na odpady niebezpieczne, wiata na kontenery oraz waga najazdowa. Do PSZOK przyjmowane będą selektywnie zebrane odpady komunalne pochodzące z nieruchomości zamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Mieszkańcy w ramach opłaty za odpady komunalne będą mogli przywieźć we własnym zakresie do Punktu m.in. takie odpady jak: wielkogabaryty, opony samochodowe, odpady budowlane, sprzęt elektryczny i elektroniczny, drewno impregnowane, styropian budowlany.

Informacje o otwarciu PSZOK zostaną podane w późniejszym terminie po wygaszeniu stanu epidemiologicznego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Image

GALERIA ZDJĘĆ

 
Maseczki ochronne dla mieszkańców
18.04.2020.

ImageW ciągu dwóch dni (16-17 kwietnia) Gmina Strzałkowo przekazała mieszkańcom blisko 6 tys. bezpłatnych maseczek ochronnych. W ramach akcji Samorząd zakupił zarówno gotowe produkty jak i materiały, z których maseczki szyli pracownicy gminnych jednostek, m.in. Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzałkowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Babinie, Biblioteki Publicznej Gminy Strzałkowo, Świetlicy Środowiskowej oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Dystrybucją zajęli się strażacy ochotnicy ze wszystkich gminnych jednostek OSP. Do każdego gospodarstwa domowego na terenie Gminy trafiły po dwie maseczki wielokrotnego użytku, jednak jeśli zapotrzebowanie rodziny jest większe wystarczy zgłosić taką informację do Urzędu Gminy. W tym celu prosimy dzwonić pod nr 63 275 06 19 lub 63 274 60 42. Przypominamy, że zgodnie z rządowym rozporządzeniem od 16 kwietnia do odwołania wprowadzony został obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych przy pomocy części odzieży, maski albo maseczki. Za nieprzestrzeganie przepisów grozi do 30 tys. zł kary.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Sprzęt do zdalnej nauki trafił do szkół
17.04.2020.

ImageGmina Strzałkowo zakupiła 27 laptopów i 30 tabletów za blisko 70 000 zł w ramach projektu „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Zakup został w całości sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020. W czwartek, 16 kwietnia sprzęt trafił do szkół w Strzałkowie i w Wólce, następnie na podstawie opracowanych w placówkach regulaminów o użyczeniu dyrektorzy podejmą decyzje, którzy uczniowie będą mogli z niego skorzystać. Sprzęt może być użyczony na wniosek skierowany do dyrektora placówki, której uczeń realizuje obowiązek szkolny.  

Image

 
Informacja Powiatowego Urzędu Pracy
15.04.2020.
Image
 
Święto Chrztu Polski
14.04.2020.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
13.04.2020.
Image
 
Obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz przedłużenie obowiązujących zasad
10.04.2020.
Image
 
Rusza kącik małego mieszkańca
10.04.2020.

ImageW związku z przedłużeniem decyzji o zamknięciu szkół i przedszkoli postanowiliśmy uruchomić dla dzieci pozostających w domu „Kącik małego mieszkańca”. W zakładce dostępnej na stronie www.strzalkowo.pl oraz na profilu Gminy na Facebooku maluchy mogą znaleźć rysunki do pokolorowania przedstawiające różne miejsca na terenie Gminy. Wystarczy pobrać dany plik, wydrukować i można zacząć zabawę. Na razie w zakładce dostępne są obrazki, które znalazły się w drukowanej wersji kolorowanki, przekazanej przedszkolakom z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Systematycznie ich liczba będzie się powiększać. Zachęcamy do skorzystania!  

 
Wielkanoc
08.04.2020.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1489
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg