KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Ostrzeżenie IMGW
17.05.2019.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
15.05.2019.
Image
 
Informacja ZUS
10.05.2019.
Image
 
VI sesja Rady Gminy Strzałkowo
08.05.2019.

W czwartek, 9 maja br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbędzie się VI sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Ostrzeżenie IMGW
07.05.2019.
Image
 
Konkurs grantowy
07.05.2019.
Image
 
Gminne Obchody Dnia Strażaka
06.05.2019.

ImageW sobotę, 4 maja w Szemborowie odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka. Uroczystości zainaugurowała msza św. w intencji strażaków w kościele pw. św. Urszuli. Następnie, uczestnicy spotkania przeszli na plac przed remizą OSP, gdzie wręczono medale i odznaczenia wyróżniającym się druhom z terenu Gminy. Srebrne medale „Za Zasługi dla Pożarnictwa” otrzymali: Jarosław Chyblewski (OSP Brudzewo) i Paweł Mokracki (OSP Szemborowo), a brązowe: Szymon Machiński i Mirosław Janas (OSP Szemborowo) oraz Marek Olewski (OSP Kornaty). Odznaką „Strażak Wzorowy” wyróżnieni zostali: Damian Cukierski (OSP Brudzewo), Sławomir Jadczak (OSP Krępkowo), Dawid Maroszek (OSP Sierakowo) i Amadeusz Szcześniak (OSP Szemborowo).

GALERIA ZDJĘĆ

 
Gminne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja
06.05.2019.

ImageMsza św. w intencji Ojczyzny rozpoczęła główną część obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Strzałkowie. Eucharystię, w której udział wzięli samorządowcy, przedstawiciele firm, instytucji i stowarzyszeń z terenu Gminy oraz mieszkańcy, odprawił proboszcz parafii pw. św. Doroty - ks. kan. Józef Warczak. Po jej zakończeniu, zebrani udali się w asyście orkiestry dętej przed pomnik Powstańców Wielkopolskich, gdzie delegacje złożyły wiązanki kwiatów. Zgodnie z tradycją, po części oficjalnej, w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Festiwal Pieśni i Piosenki Maryjnej. W tym roku była to już jego 25. edycja. W nagrodę za udział wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Samorząd Gminy.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Gminne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja - imprezy sportowe
06.05.2019.

ImageMajowy weekend rozpoczęły sportowe zmagania – turniej plażowej piłki siatkowej oraz turniej w tenisa ziemnego dla dzieci ze strzałkowskiej szkółki tenisowej. Po raz kolejny podczas majówki w Strzałkowie nie zabrakło również propozycji dla osób lubiących rowerowe eskapady. Tradycyjnie też rowerzyści nie tylko musieli pokonać wyznaczony dystans, ale przede wszystkim zmierzyć się z zadaniami testowymi. Trasa tegorocznego rajdu prowadziła obok zabytkowych świątyń w Ostrowie Kościelnym, Brudzewie, Szemborowie i Stawie i właśnie tym miejscom poświęcone były zadania. Ponad stu cyklistów tworzących w sumie dziesięć drużyn niemal bezbłędnie rozwiązało wszystkie zagadki. Efektem tego była dogrywka pomiędzy czterema ekipami, która również nie wyłoniła zwycięzcy. Ostatecznie Puchar Wójta Gminy i nagrody rzeczowe otrzymała drużyna mająca najwięcej szczęścia w losowaniu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz turystyczne worki ufundowane przez strzałkowski Samorząd.  Majowy rajd zakończyło wspólne grillowanie, zaś uczestnicy już zapowiedzieli swoją obecność na kolejnym, zaplanowanym w związku z XXV Dniami Strzałkowa na 14 czerwca. Do wspólnej zabawy aktywnie włączyli się proboszczowie odwiedzanych parafii, zaś nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwali funkcjonariusze Policji i druhowie OSP Strzałkowo.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Wywieś flagę !!!
02.05.2019.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1226
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg