KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Informacja ZUS
22.01.2020.
Image
 
Załóż konto w systemie SOW
22.01.2020.
Image
 
Komunikat dotyczący wprowadzenia stopnia alarmowego
21.01.2020.
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia 2020 roku w sprawie wprowadzenia stopni alarmowych (2. stopień BRAVO – na obszarze województwa małopolskiego, 1. stopień ALFA na pozostałym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz 1. stopień alarmowy ALFA-CRP na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej) – obowiązujące od dnia 23 stycznia 2020 roku od godz. 00.01 do dnia 29 stycznia 2020 roku do godz. 23.59. Wprowadzenie stopni alarmowych ma charakter prewencyjny i jest związane z uroczystościami upamiętniającymi 75. rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau. Podobne środki bezpieczeństwa były podejmowane także przy organizacji w Polsce innych wydarzeń międzynarodowych, np. ministerialnego spotkania w Warszawie dotyczącego budowania bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach oraz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Stopnie alarmowe wprowadza, zmienia i odwołuje, w drodze zarządzenia, Prezes Rady Ministrów na podstawie przepisów ustawy z 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych.

Stopień ALFA jest najniższym z czterech stopni alarmowych określonych w ustawie o działaniach antyterrorystycznych. Jest on przede wszystkim sygnałem dla służb dbających o bezpieczeństwo i całej administracji publicznej do zachowania szczególnej czujności. Stopnie alarmowe CRP dotyczą z kolei zagrożenia w cyberprzestrzeni.

Bezpieczeństwo w czasie obowiązywania stopnia uzależnione jest nie tylko od działania właściwych służb, ale też od przygotowania administratorów obiektów użyteczności publicznej, którzy zobowiązani są do prowadzenia ich wzmożonej kontroli.

Podczas obowiązywania stopnia alarmowego ALFA wszyscy powinni zwracać szczególną uwagę na wszelkie niestandardowe sytuacje i potencjalne zagrożenia, na przykład: nietypowo zachowujące się osoby, pakunki, torby lub plecaki pozostawione bez opieki w miejscach publicznych, samochody (szczególnie transportowe) zaparkowane w pobliżu miejsc zgromadzeń.

Wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje oraz zagrożenia powinny być zgłaszane Policji za pośrednictwem numerów telefonu 112 oraz 997.


 
Plan akcji Zima 2020 z Samorządem Gminy Strzałkowo
20.01.2020.

Image

Image

 
28. Finał WOŚP w Strzałkowie
13.01.2020.

ImageW niedzielę, 12 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku zbiórce do puszek towarzyszyły występy lokalnych artystów, licytacje oraz akcja krwiodawstwa, podczas której 72 osoby oddały 32,4 litra krwi. Łącznie udało się zebrać 32.205,14 zł oraz 9,88 euro. Na tę kwotę składa się 12.377,70 zł uzyskane z licytacji, 5 000 zł darowizny Ludowego banku Spółdzielczego w Strzałkowie oraz zbiórka do puszek. Obszerniejsza relacja na stronie www.strzalkowo.naszgok.pl.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Film noworoczny
12.01.2020.

Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego 2019 rok w Gminie Strzałkowo oraz przedstawiającego plany Samorządu na najbliższe lata.

Image

 
Ostrzeżenie IMGW
05.01.2020.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
05.01.2020.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
04.01.2020.
Image
 
Spotkanie Noworoczne i wręczenie "Złotych Strzałek"
04.01.2020.

ImageW piątek, 3 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne z udziałem samorządowców, przedsiębiorców, rolników, przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji działających na terenie Gminy Strzałkowo. W swoim wystąpieniu Wójt Dariusz Grzywiński podziękował zebranym za współpracę, podsumował miniony rok i nakreślił plany Samorządu na najbliższe miesiące. Spotkanie było też okazją do wręczenia Odznaczeń Honorowych „Złote Strzałki”, które tym razem przyznano wieloletniemu sołtysowi sołectwa Krępkowo - Józefowi Banasikowi oraz byłemu Prezesowi Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Strzałkowie i sekretarzowi Gminy - Aleksandrowi Machowiakowi. Zwieńczeniem wieczoru był koncert Anny i Romualda Spychalskich.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1455
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg