KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Bezpłatne szkolenia w ramach Akademii aktywności zawodowej
12.03.2019.
Image
 
 
Dzień Kobiet w sołectwach
11.03.2019.

ImageW sobotę, 9 marca w sołectwach: Graboszewo, Krępkowo, Wólka, Chwałkowice i Brudzewo zorganizowano spotkania z okazji Dnia Kobiet. Z kolei w Strzałkowie swoje święto obchodziły panie ze Stowarzyszenia Kobiet „Razem” z Kornat. Oprócz życzeń, każda z pań otrzymała w prezencie od Samorządu Gminy  różę.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dzień Kobiet u seniorek
08.03.2019.

ImageJak co roku w okolicach 8 marca, organizacje zrzeszające najstarszych mieszkańców Gminy Strzałkowo zorganizowały dla swoich pań uroczyste spotkania z okazji Dnia Kobiet. W Gminnym Ośrodku Kultury świętowały panie należące ze Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych, z kolei w Urzędzie Gminy spotkały się kobiety należące do Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych. W uroczystościach wziął udział wójt Dariusz Grzywiński, który wręczył paniom kwiaty i złożył najlepsze życzenia. Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Osób Starszych i Niepełnosprawnych uświetniły występy młodych wokalistek ze Studia Piosenki działającego przy strzałkowskim GOK-u.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dzień Kobiet
08.03.2019.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
07.03.2019.
Image
 
Skarboszewo i Paruszewo na Dniu Kobiet
07.03.2019.

ImageW niedzielę, 3 marca w sali wiejskiej w Graboszewie zorganizowano Dzień Kobiet dla pań z sołectw: Skarboszewo i Paruszewo. Spotkanie odbyło się z inicjatywy sołtys Skarboszewa Emilii Tejs i Stowarzyszenia „Polna Róża”. Uroczystość była okazją do spędzenia wspólnie wolnego czasu, rozmów i integracji mieszkanek obydwu sołectw.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Chodnik w Sierakowie oddany do użytku
07.03.2019.

ImageW środę, 6 marca w Sierakowie oficjalnie oddano do użytku ciąg pieszo - rowerowy o długości 437 m.b. Inwestycja została zrealizowana wspólnie z Powiatem Słupeckim w ramach zawartego wcześniej porozumienia. Zadanie kosztowało 556 tys. zł, z czego 300 tys. zł pochodziło z budżetu Gminy Strzałkowo, a 256 tys. to środki Powiatu Słupeckiego. W planach jest też wykonanie dalszej części chodnika w kierunku Strzałkowa.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Ostrzeżenie IMGW
04.03.2019.
Image
 
IV sesja Rady Gminy Strzałkowo
04.03.2019.

W czwartek, 7 marca br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbędzie się IV sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Pobiegli dla Żołnierzy Wyklętych
04.03.2019.

ImageW niedzielę, 3 marca w całej Polsce wystartował Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany przez Fundację Wolność i Demokracja. Po raz czwarty w organizację imprezy włączył się Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie, a patronat honorowy objął wójt - Dariusz Grzywiński. Przed startem u zbiegu ulic: Powstańców Wielkopolskich i Generała Sikorskiego odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą por. Bonifacemu Adamskiemu i Aleksandrowi Błażejowskimu - polskim oficerom poległym w 1948 r. w Strzałkowie. Delegacja złożona z biegaczy oraz przedstawicieli rodzin zamordowanych żołnierzy złożyła również kwiaty i znicze na ich grobach. W biegu udział wzięło około 120 osób. Wszyscy zawodnicy otrzymali w pakiecie startowym koszulki z wizerunkami Żołnierzy Wyklętych oraz pamiątkowe medale. Imprezę zakończył występ strzałkowskiej Orkiestry Dętej.

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1288
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg