KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 Aktualnie jest 3 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Ankieta w sprawie XXV Dni Strzałkowa
20.12.2018.

Image

W weekend 15-16 czerwca 2019 r. obchodzić będziemy jubileuszowe XXV Dni Strzałkowa. O szczegółach imprezy poinformujemy oczywiście w późniejszym czasie. Póki co, wychodząc naprzeciw sugestiom Mieszkańców, chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w ankiecie dotyczącej ogólnego harmonogramu święta Gminy.

link do ankiety

Zachęcamy do głosowania, na odpowiedzi czekamy do końca roku!

 
Ostrzeżenie IMGW
20.12.2018.
Image
Image
 
Boże Narodzenie 2018
20.12.2018.
Image
 
Wieczerza Wigilijna Seniorów
18.12.2018.

ImageW niedzielę, 16 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbyła się coroczna Wieczerza Wigilijna Seniorów. Na zaproszenie wójta - Dariusza Grzywińskiego odpowiedzieli członkowie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych, Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, chóru „Kantata” oraz osoby starsze z terenu Gminy niezrzeszone w żadnej organizacji. Podobnie jak przed rokiem spotkanie rozpoczął spektakl przygotowany przez sekcję teatralną Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Aktorzy zabrali publiczność we wzruszającą podróż w czasie przedstawiając wigilie z różnych, często trudnych okresów w historii Polski. Po przedstawieniu wszyscy przełamali się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. Następnie, na scenie pojawił się Chór „Kantata”, który zaprosił do wspólnego śpiewania kolęd. Na zakończenie, uczestnicy obejrzeli krótki film podsumowujący ostatnie 12 miesięcy w Gminie Strzałkowo i otrzymali kalendarze na 2019 rok przygotowane przez Samorząd. 

GALERIA ZDJĘĆ

 
II sesja rady Gminy Strzałkowo
16.12.2018.

W czwartek, 20 grudnia br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbędzie się II sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv. 

 
Wigilia DPS i GOPS
16.12.2018.

ImageJak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie, Stowarzyszenie Gramy Dalej i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizowały wspólnie spotkanie świąteczne. Tradycyjnie, rozpoczęło je przedstawienie przygotowane przez dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie, następnie wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do wigilijnej wieczerzy. Po kolacji przyszedł czas na śpiewanie kolęd i wizytę św. Mikołaja, który wręczył najmłodszym paczki ze słodyczami.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Kontrole pieców
10.12.2018.
Image
 
XV Mikołajkowy Koncert Charytatywny
10.12.2018.

ImageW piątek, 7 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się XV Mikołajkowy Koncert Charytatywny zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie. Imprezę honorowym patronatem objął wójt - Dariusz Grzywiński, a w jej przygotowanie licznie włączyli się również rodzice uczniów. Na scenie zaprezentowali się m.in. podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Słupcy, grupa teatralna Diamenciki Marty działająca przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo, szkolny chór i zespół Gimband. Pomiędzy występami organizowane były licytacje oraz kiermasz ozdób świątecznych. Łącznie udało się zebrać ponad 13,5 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych ruchowo z terenu naszej gminy.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Gminy Strzałkowo
07.12.2018.

ImageW czwartek, 6 grudnia w Urzędzie Gminy Strzałkowo odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Gminy Strzałkowo trzeciej kadencji. W wyniku przeprowadzonych wcześniej wyborów w skład nowej rady weszli: Klaudia Mikołajczyk, Aleksandra Szymfeld, Amelia Hejna, Dominik Jedwabny, Julia Szkudlarek, Antonina Dyncer, Konrad Naglik Julia Staniszewska, Arkadiusz Zamiatała, Dawid Król, Amelia Maciejewska (Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie), Oliwia Kajdan, Weronika Gawron (Zespół szkolno - Przedszkolny w Wólce) oraz Damian Kościuszko i Weronika Jabłońska (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie). W trakcie posiedzenia radni złożyli ślubowanie, a następnie wybrali ze swojego grona Prezydium Rady. Przewodniczącą została Julia Staniszewska, wiceprzewodniczącymi: Antonina Dyncer i Amelia Hejna, a sekretarzem Julia Szkudlarek. Kadencja Młodzieżowej Rady Gminy potrwa dwa lata.    

GALERIA ZDJĘĆ

 
Umowa na dofinansowanie placu zabaw podpisana!
05.12.2018.

ImageWójt Gminy Strzałkowo podpisał dziś w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu umowę na dofinansowanie budowy placu zabaw przy ul. Andrzejewskiego w Strzałkowie. Gmina otrzyma na ten cel z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 190 tys. zł. Środki pozyskane zostały przez Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju. Całkowity koszt inwestycji to 300 tys. zł.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1250
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg