KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Informacja ZUS
23.10.2018.
Image
 
XI Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Strzałkowo 2018
18.10.2018.

ImageW środę, 17 października w Strzałkowe rozegrano XI Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych. Imprezę zorganizowały wspólnie: Stowarzyszenie „Gramy Dalej i Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn reprezentujących: Warsztat Terapii Zajęciowej w Michalinowie, Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie, Dom Pomocy Społecznej w Legnickim Polu, Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie, Zakład Aktywności Zawodowej w Słupcy i Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. Po rozegraniu gier kontrolnych zespoły podzielono na dwie grupy. Zwycięzcą grupy A został DPS Skęczniew, a grupy B - DPS Legnickie Pole . Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Słupeckiego - Mariusza Rogi oraz Wójta Gminy Strzałkowo - Dariusza Grzywińskiego.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dofinansowanie na budowę Wiejskiego Domu Kultury w Skarboszewie
17.10.2018.

ImageWe wtorek, 16 października w Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy miało miejsce podpisanie umów na dofinansowanie operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”. Wśród projektów, które uzyskają wsparcie finansowe znalazło się zadanie „Budowa Wiejskiego Domu Kultury z funkcją edukacyjną polegającą ma rozbudowie, nadbudowie, adaptacji istniejącego budynku (budynek świetlicy wiejskiej z funkcją edukacyjną) w Skarboszewie”. Gmina Strzałkowo otrzyma na ten cel z programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 dofinansowanie w wysokości 500 tys. zł. W Powiecie Słupeckim takie samo wsparcie na inwestycje związane z kulturą otrzymają również Gmina Powidz i Gmina Lądek. Umowę w imieniu Województwa Wielkopolskiego podpisał wicemarszałek Krzysztof Grabowski.    

GALERIA ZDJĘĆ

Fot. Katarzyna Rybicka

 
Sadzimy drzewa na pamiątkę odzyskania niepodległości
15.10.2018.

ImageW Strzałkowie trwa akcja „100 drzew na stulecie odzyskania niepodległości”. Inicjatywa ma na celu, nie tylko uczczenie ważnej rocznicy historycznej, ale także podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców. Dotychczas, na terenie naszej miejscowości zasadzono już ponad 80 klonów, ale jeśli zapotrzebowanie będzie większe, dokupione zostaną kolejne drzewka. Swoje propozycje dotyczące ich lokalizacji zgłosić może każdy, wystarczy skontaktować się z Urzędem Gminy w Strzałkowie (pokój nr 17), tel. 63 274 60 55.

 
Srebrne Gody 2018
15.10.2018.
Image28 par małżeńskich z terenu Gminy Strzałkowo wzięło udział w minioną sobotę (13 października) w uroczystości Srebrnych Godów. Najpierw, w kościele pw. św. Doroty odprawiona została msza św., podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. Druga część spotkania odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie każda para otrzymała pamiątkowy list gratulacyjny. Spotkanie zakończył wieczorek taneczny.

W uroczystości Srebrnych Godów udział wzięli: Iwona i Jarosław Andryszak, Agnieszka i Andrzej Balcerzak, Zofia i Robert Barwinek, Grażyna i Zbigniew Cichoccy, Danuta i Przemysław Górni, Agnieszka i Piotr Górscy, Ewa i Ryszard Hałas, Beata i Sławomir Hankiewicz, Irena i Stefan Iglińscy, Aleksandra i Cezary Kaźmierowscy, Urszula i Zbigniew Kopaczewscy, Irena i Marek Kościuszko, Marta i Tomasz Krzysztoń, Urszula i Sławomir Kuźniarek, Jadwiga i Marek Maćkowiak, Katarzyna i Ireneusz Majewscy, Jolanta i Marek Matuszewscy, Elżbieta i Ryszard Olejniczak, Renata i Tomasz Olejniczak, Wioletta i Marek Półrolniczak, Urszula i Dariusz Przetakowscy, Monika i Robert Sobczyk, Renata i Leszek Stawiszyńscy, Zofia i Aleksander Szykowni, Kamilla i Paweł Świercz, Anna i Wiesław Trzebińscy, Aldona i Piotr Wielgosik oraz Beata i Paweł Wojtkowiak. 

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dzień Edukacji Narodowej 2018
13.10.2018.

Image12 października w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Strzałkowie oraz Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wólce odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystych akademii Wójt Gminy Dariusz Grzywiński podziękował nauczycielom za ich całoroczną pracę i złożył życzenia, a dyrektorom placówek wręczył Nagrody Wójta. Dyrektorzy z kolei przyznali swoje nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi. W każdej placówce, uroczystościom towarzyszyła część artystyczna przygotowana przez uczniów.

Tego samego dnia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Strzałkowie miało miejsce pasowanie na pierwszoklasistów. Dzieci złożyły najpierw uroczyste ślubowanie, a następnie każde z nich indywidualnie zostało pasowane na ucznia.

GALERIA ZDJĘĆ  

 
Inea buduje sieć światłowodową
12.10.2018.
Image
 
Informacja ZUS
10.10.2018.
Image
 
Szkolenie dla rolników
10.10.2018.
Image
 
Uwaga! Przerwy w dostawie prądu.
09.10.2018.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1206
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg