KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Uwaga! Przerwy w dostawie prądu.
30.11.2018.

 
W związku z pracami eksploatacyjnymi na terenie Strzałkowa, w dniach 4,5,6,7 grudnia nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.  Szczegóły >>

 
Dzień Pracownika Socjalnego
30.11.2018.

ImageW środę, 28 listopada pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie obchodziły Dzień Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystego spotkania Wójt Gminy Strzałkowo - Dariusz Grzywiński podziękował im za ich zaangażowanie i sumienność oraz życzył pomyślności i satysfakcji w tej trudnej misji. W drugiej części spotkania, panie wybrały się na seans do strzałkowskiego Kina za Rogiem.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Kolejni stypendyści wyróżnieni
28.11.2018.

Image16 uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzałkowie odebrało wczoraj Stypendia Wójta Gminy za najlepsze wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Maria Gaca, Alicja Machowiak, Maria Błażejewska,Katarzyna Kierzkowska, Milena Błaszczak, Wiktor Wiśniewski, Zuzanna Trojanowicz, Daria Kowalówczana, Katarzyna Dębicka, Amelia Machowska, Natalia Szlachetka, Kornelia Dolatowska, Zuzanna Jadczak, Marta Kasprzyk, Aleksandra Blejwas i Joanna Nowicka. Stypendia wręczył wójt - Dariusz Grzywiński, a wyróżnionym, w tym ważnym dla nich dniu, towarzyszyli dumni rodzice.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Zapraszamy na piknik militarny
27.11.2018.
Image
 
XXIII Biesiada Zespołów Chóralnych w Strzałkowie
26.11.2018.

ImageW niedzielę, 25 listopada w Strzałkowie zorganizowano XXIII Biesiadę Zespołów Chóralnych. W muzycznym spotkaniu udział wzięło ponad 250 chórzystów z: Powidza, Koła, Zagórowa, Posady, Orzechowa, Kramska, Lichenia, Strzałkowa i po raz pierwszy ze Sławska oraz Witkowa. Biesiadę, tradycyjnie rozpoczęła msza św. w kościele pw. św. Doroty. Po jej zakończeniu chóry zaprezentowały się publiczności. W roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w repertuarach występujących zespołów, obok pieśni religijnych, nie brakowało utworów patriotycznych. Następnie, wszyscy przenieśli się do sali Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbyła się druga część spotkania. Każdy z zespołów otrzymał dyplom oraz upominek ufundowany przez strzałkowski Samorząd. Wspólne śpiewanie i biesiadowanie zakończył występ zespołu ludowego „Złoty Wiek” ze Strzałkowa.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dwóch kandydatów do "Złotych Strzałek"
26.11.2018.

ImageW piątek, 23 listopada w Urzędzie Gminy Strzałkowo odbyło się posiedzenie Kapituły Honorowego Wyróżnienia „Złote Strzałki”. Celem spotkania było rozpatrzenie zgłoszonych przez Wójta Gminy Strzałkowo wniosków o przyznanie wyróżnienia Kazimierzowi Pawlakowi i Michałowi Pawełczykowi. Oprócz Przewodniczącego Kapituły - wójta Dariusza Grzywińskiego , w posiedzeniu udział wziął Przewodniczący Rady Gminy - Tomasz Gałan oraz dotychczasowi laureaci„Złotych Strzałek”: Jan Gierszewski, Stanisław Krawiec, Tadeusz Krotoszyński,Małgorzata Grzelak (Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo) oraz Tomasz Karpiński (Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Strzałkowie). Wszyscy członkowie Kapituły przychylili się do przedstawionych wniosków i jednogłośnie,pozytywnie je zaopiniowali. Decyzję o ich przyznaniu podejmie na grudniowej sesji Rada Gminy Strzałkowo.

 
Konkurs "Barwy Wolontariatu"
24.11.2018.
Image
 
Informacja - Urząd Skarbowy
24.11.2018.
Image
 
Pierwsza sesja Rady Gminy Strzałkowo
22.11.2018.

ImageW czwartek, 22 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Strzałkowo nowej kadencji. Po złożeniu ślubowania przez radnych i wójta, w głosowaniu tajnym, wybrano przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady. Funkcję przewodniczącego powierzono jednogłośnie Tomaszowi Gałanowi, a jego zastępcami zostali Tomasz Synowiec i Jolanta Dubińska. Następnie ustalono składy komisji problemowych: rewizyjnej; skarg, wniosków i petycji; budżetowej; rozwoju gospodarczego, rolnictwa i ochrony środowiska; oświaty, kultury, sportu, ochrony zdrowia i pomocy społecznej; porządku i bezpieczeństwa publicznego. Zgodnie z ustawą posiedzenie było transmitowane online. Nagranie z jego przeprowadzenia można obejrzeć na stronie www.transmisja.esesja.pl/strzalkowo.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Ogłoszenie o naborze na partnera
22.11.2018.

Gmina Strzałkowo ogłasza konkurs na wspólne przygotowanie i realizację projektu w ramach Poddziałania 7.2.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Szczegóły >>

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1227
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg