KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dotyczące programu "Równać Szanse"
24.02.2020.
Image
 
Familiada mistrzem Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
24.02.2020.

ImageSezon 2019/2020 Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej dobiegł końca. Ostatnią, decydującą kolejkę spotkań rozegrano w sobotę, 22 lutego. Dzięki zwycięstwu nad Ergo Hestią, tytuł mistrzowski wywalczyła Familiada Bertus Młodziejewice. Drugie miejsce zajął Dream Team Brudzewo, a trzecie - Getin Bank Słupca.

W rozgrywkach udział wzięło dziewięć zespołów. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, a trzy pierwsze - nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Strzałkowo. Wyróżnienia indywidualne trafiły do: Tomasza Jóźwiaka (najlepszy strzelec), Mariusza Rembowskiego (najlepszy zawodnik) i Patryka Lareckiego (najlepszy bramkarz).  

GALERIA ZDJĘĆ

 
IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy
24.02.2020.
ImageW czwartek, 20 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Gminy. Podczas spotkania młodzi radni wysłuchali sprawozdania dyrektor GOKiS Honoraty Łysiak z tegorocznej akcji „Zima z Samorządem” oraz ustalili plan pracy na 2020 rok.

 
Ostrzeżenie IMGW
23.02.2020.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
22.02.2020.
Image
 
Zaproszenie na konferencję
21.02.2020.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu zaprasza na konferencję „Zdrowo, ciepło, ekologicznie - zrównoważone budownictwo wielorodzinne”, która odbędzie się 4 marca 2020 r. od godz. 11:00 - 15:00 w Koninie.

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych, a także JST i będzie poświęcone tematyce termomodernizacji oraz odnawialnych źródeł energii w budynkach wielorodzinnych. Głównym punktem spotkania będzie pilotażowy program „Modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych wielorodzinnych”. Nabór wniosków o dofinansowanie zostanie uruchomiony 1 marca 2020 r. Budżet programu to 100 mln złotych, który zostanie przeznaczony na dofinansowanie w formie niskooprocentowanych pożyczek z częściowym umorzeniem.

Wydarzenie jest bezpłatne, organizowane w ramach projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” i finansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020.

Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy do dnia 02.03.2020 do godz. 12:00 za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie:

https://www.wfosgw.poznan.pl/szkolenie/konferencja-zdrowo-cieplo-ekologicznie-zrownowazone-budownictwo-wielorodzinne/

Informacje o konferencji można uzyskać pod numerem telefonu 887-447-746 lub 887-447-741.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 
Mieszkańcy proszą o wycięcie drzew
20.02.2020.

ImageW odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców posesji przylegających do ul. Księdza Marusarza (obok parku), Gmina Strzałkowo planuje wycięcie 11 drzew rosnących w pasie drogowym w bezpośrednim sąsiedztwie znajdujących się tam domów. Drzewa są pochylone i stanowią realne zagrożenie dla osób zamieszkujących ww. budynki. W związku z powyższym Urząd Gminy wystąpił do Starosty Słupeckiego z wnioskiem o wydanie stosownego zezwolenia. Aktualnie prowadzona jest procedura przez Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Słupcy, po uzyskaniu pozytywnej decyzji Gmina przystąpi do wycinki przy jednoczesnym nasadzeniu nowych drzew.

 
Walne zebranie OSP Babin
20.02.2020.

ImageOd stycznia w gminnych jednostkach OSP trwają zebrania sprawozdawcze. Spotkania, oprócz podsumowania działalności w 2019 roku są również okazją do odznaczenia wyróżniających się strażaków. Podczas ostatniego zebrania, które odbyło się w Babinie medale za wysługę lat otrzymali druhowie: Marian Walczak (55 lat), Krzysztof Gabriel (10 lat) i Stanisław Sodkiewicz (10 lat).

GALERIA ZDJĘĆ

 
Gminne tereny w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
18.02.2020.

ImageTereny inwestycyjne leżące na obszarze Gminy Strzałkowo włączone zostały do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się stref w Polsce, która obejmuje około 3800 ha terenu w ponad 50 lokalizacjach. Aktualnie w ofercie WSSE znajduje się 13 terenów inwestycyjnych z Gminy Strzałkowo o łącznej powierzchni 253,30 ha. Docelowo ma ich być 16. Ok. 85 ha to tereny dla których obowiązują miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, pozostałe objęte są studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej niesie dla przedsiębiorców szereg korzyści. Do najważniejszych należy możliwość skorzystania z ulg podatkowych (zwolnienie z podatku dochodowego CIT lub PIT w zależności od formy prowadzenia działalności). Dla Samorządu to przede wszystkim skuteczniejsza  promocja terenów inwestycyjnych.

Więcej informacji na temat Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz oferty dotyczącej Gminy Strzałkowo można znaleźć na stronie www.invest-park.com.pl oraz w zakładce „Zainwestuj w Strzałkowie” na stronie www.strzalkowo.pl

 
XII sesja Rady Gminy Strzałkowo
16.02.2020.

W czwartek, 20 lutego br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbędzie się XII sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1457
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg