KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Inauguracja SUTW
18.09.2019.
Image
 
Dodatkowy kurs PKS
17.09.2019.

W związku z uwagami i pytaniami mieszkańców uprzejmie informujemy, że w wyniku uzgodnień z przedsiębiorstwem PKS Konin udało się wprowadzić dodatkowy kurs obsługujący mieszkańców południowo-zachodniej części gminy.

Z dniem 19 września 2019 r. uzupełniono kurs o następujące miejscowości: Paruszewo, Graboszewo, Kościanki, Młodziejewice.

Poniżej rozkład jazdy obowiązujący od 19.09.2019 r.

Image


 
Regionalny Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse
17.09.2019.

Fundacja Nauka dla Środowiska jako Operator na region północno - zachodni serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse oraz aplikowania o dotację.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy (RKG), w którym można otrzymać dotację ( w kwocie 8 500 PLN) na projekty w miejscowościach do 20 000 mieszkańców.

Czym jest RKG? To konkurs dla lokalnych organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury i bibliotek oraz nieformalnych grup dorosłych (które chcą założyć organizację pozarządową), z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

Cel konkursu? Celem Regionalnego Konkursu Grantowego jest wsparcie projektów, które rozwijają u młodych ludzi umiejętności wykorzystania tego, co może im sprzyjać w nich samych i otaczającym środowisku, oraz umiejętności zjednywania sobie innych podczas pracy w grupie i realizacji wspólnych celów.

Granty w jakiej kwocie są przyznawane wnioskującym? Maksymalna kwota dotacji to 8 500 zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy, realizowane ze stałą grupą młodych w wieku 13-19 lat.

Zakończenie naboru wniosków - 7.10.2019 r. godzina 12 w południe. Wyniki  konkursu zostaną ogłoszone 18 listopada 2019r. na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl.

Image

 
Ostrzeżenie IMGW
17.09.2019.
Image
 
Gmina otrzyma dofinansowanie na II etap przebudowy drogi Staw - Staw
16.09.2019.

ImageGmina Strzałkowo ogłosiła przetarg na realizację drugiego etapu przebudowy drogi Staw - Staw. Inwestycja znalazła się na liście zadań gminnych w ramach programu dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych. Wysokość dofinansowania wynosi 70% wartości inwestycji. 

Roboty budowlane polegają  na wykonaniu przebudowy drogi gminnej nr 424008P w obrębie geodezyjnym Staw - Etap II - km 0+350 do 1+124,41, od przejazdu kolejowego do drogi powiatowej 2944P. W ramach inwestycji przewiduje się przebudowę drogi o długości 771 mb w zakresie nawierzchni jezdni, ciągu pieszo-rowerowego i zjazdów oraz budowę oświetlenia solarnego (25 lamp).

Pełna dokumentacja została już przedłożona Wojewodzie Wielkopolskiemu, następnym etapem będzie podpisanie umowy Gminy Strzałkowo z Wojewodą Wielkopolskim. Termin zakończenia realizacji inwestycji to 15 maja 2020 r.

 
XIV Jesienny Rajd Rowerowy
16.09.2019.

ImageW sobotę, 14 września ze Strzałkowa wyruszył XIV Jesienny Rajd Rowerowy organizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Sportowo - Kulturalne „Gramy Dalej”, Świetlicę Środowiskową w Strzałkowie oraz Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. W tym roku trasa wiodła m.in. przez Słupcę, Kotunię, Jaroszyn i Ląd, gdzie zlokalizowana została meta rajdu. Po przyjeździe na miejsce na uczestników czekało wiele atrakcji. Wśród nich było zwiedzanie miejscowego klasztoru, piknik oraz pokaz pierwszej pomocy przeprowadzony przez strażaków z OSP Strzałkowo. W rajdzie udział wzięło ok. 100 osób. Na zakończenie, każdy otrzymał pamiątkową koszulkę oraz silikonową bransoletkę z napisem „Moda na trzeźwość” - hasłem przewodnim tegorocznego rajdu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Dariusz Grzywiński.

 
Przetarg na budowę nowych zbiorników retencyjnych
16.09.2019.

ImageAby zabezpieczyć dostawę wody do wodociągu publicznego, w związku z nasilającymi się i systematycznie występującymi zjawiskami klimatycznymi suszy i zmniejszaniem zasobu wód, Gmina Strzałkowo ogłosiła przetarg na budowę nowych zbiorników retencyjnych na stacji uzdatniania wody. 

Zadanie pn. „Modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Strzałkowo” obejmuje wykonanie dwóch pionowych zbiorników retencyjnych przeznaczonych do magazynowania wody na potrzeby gospodarcze i przeciwpożarowe o pojemności 100 m3 każdy na terenie istniejącej funkcjonującej stacji uzdatniania wody na działce nr geod. 501/4 w Strzałkowie. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 20 września, a termin zakończenia inwestycji to 23 grudnia br. 


 
Nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie
13.09.2019.
Image
 
Wielkopolskie Forum Aktywności i Przedsiębiorczości Społecznej
12.09.2019.
Image
 
Rajd rowerowy "Rowerem przez moją okolicę"
11.09.2019.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1365
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg