KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 2 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Ważne informacje w sprawie koronawirusa
10.03.2020.
Image
Image
 
Image
Image
 
Dzień Kobiet w Gminie
10.03.2020.

ImageJak co roku z okazji Dnia Kobiet na terenie Gminy Strzałkowo odbyły się okolicznościowe spotkania. Uroczystości zorganizowano w sołectwach: Wólka, Graboszewo, Krępkowo i Brudzewo oraz wspólnie w Paruszewie i Skarboszewie. W Strzałkowie z kolei świętowały Panie ze Stowarzyszenia Kobiet „Razem” z Kornat oraz Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych. Do wspólnego obchodzenia Dnia Kobiet, pracownice Urzędu Gminy w Strzałkowie zaprosił również wójt Dariusz Grzywiński. Wszystkim Paniom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia!

GALERIA ZDJĘĆ

 
Walne zebranie OSP Sierakowo
09.03.2020.

ImageW sobotę, 7 marca w nowo wyremontowanej sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowie odbyło się walne zebranie miejscowej jednostki, kończące cykl tegorocznych zebrań sprawozdawczych OSP z terenu Gminy Strzałkowo. Spotkania były okazją do podsumowania działalności poszczególnych jednostek w 2019 roku oraz uhonorowania wyróżniających się druhów. Dodatkowo, na zebraniach w Krępkowie, Strzałkowie i Brudzewie wręczono puchary drużynom, które w Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych w 2019 roku wygrały klasyfikację gminną w poszczególnych kategoriach.   

 
Dzień Kobiet
07.03.2020.
Image
 
V Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
02.03.2020.

ImageW niedzielę, 1 marca w Strzałkowie po raz piąty odbył się Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Wolność i Demokracja oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Strzałkowie, a patronat honorowy objął Wójt Dariusz Grzywiński. Na starcie zlokalizowanym u zbiegu ulic: Generała Sikorskiego i Powstańców Wielkopolskich, gdzie znajduje się tablica pamiątkowa poświęcona por. Bonifacemu Adamskiemu i por. Aleksandrowi Błażejowskiemu, stanęło blisko 100 uczestników. Każdy z nich w ramach pakietu startowego otrzymał m.in. pamiątkową koszulkę, a na mecie - medal. Imprezę zakończył występ Orkiestry Dętej Gminy Strzałkowo.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Koronawirus - ważne informacje!
02.03.2020.
Image
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
28.02.2020.
Image
 
Wernisaż malarstwa w Domu Seniora
28.02.2020.

ImageW czwartek, 27 lutego w Domu Seniora w Strzałkowie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Aleksandry Hanaj - Podgórskiej pt. „Hiszpania w moich obrazach". To pierwsze tego typu wydarzenie w nowym obiekcie, a zainteresowanie z jakim się spotkało pozwala sądzić, że nie ostatnie. Podróżniczka, żeglarka i kolekcjonerka sztuki, jak sama przyznaje, inspiruje się głównie odbytymi wspólnie z mężem żeglarskimi rejsami. Jeden z takich pobytów u wybrzeży Andaluzji utrwaliła na obrazach, które zawisły w galerii Domu Seniora. Wystawa potrwa do 31 marca 2020 r.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dotyczące programu "Równać Szanse"
24.02.2020.
Image
 
Familiada mistrzem Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
24.02.2020.

ImageSezon 2019/2020 Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej dobiegł końca. Ostatnią, decydującą kolejkę spotkań rozegrano w sobotę, 22 lutego. Dzięki zwycięstwu nad Ergo Hestią, tytuł mistrzowski wywalczyła Familiada Bertus Młodziejewice. Drugie miejsce zajął Dream Team Brudzewo, a trzecie - Getin Bank Słupca.

W rozgrywkach udział wzięło dziewięć zespołów. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, a trzy pierwsze - nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Strzałkowo. Wyróżnienia indywidualne trafiły do: Tomasza Jóźwiaka (najlepszy strzelec), Mariusza Rembowskiego (najlepszy zawodnik) i Patryka Lareckiego (najlepszy bramkarz).  

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1455
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg