KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 Aktualnie jest 4 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Film noworoczny
08.01.2019.

Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego 2018 rok w Gminie Strzałkowo oraz przedstawiającego plany Samorządu na najbliższe lata.

Image

 
Ostrzeżenie IMGW
07.01.2019.
Image
 
Spotkanie Noworoczne
07.01.2019.

ImageW piątek, 4 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne. Na zaproszenie wójta Dariusza Grzywińskiego odpowiedzieli m.in. samorządowcy; dyrektorzy i kierownicy gminnych i powiatowych jednostek organizacyjnych; przedsiębiorcy; przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji społecznych; mundurowi oraz księża.

Spotkanie było okazją do podsumowania minionego roku w Gminie Strzałkowo oraz nakreślenia planów na kolejne miesiące. Wzorem lat ubiegłych, w jego trakcie wręczono również Honorowe Wyróżnienia „Złote Strzałki”. Tym razem otrzymali je: wieloletni radny i przewodniczący Rady Gminy Strzałkowo - Kazimierz Pawlak oraz autor książki „Ziemia Strzałkowska w Powstaniu Wielkopolskim 1918 - 1919” - Michał Pawełczyk. Spotkanie uświetnił występ Marty Wilk z zespołem.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Wyniki ankiety dotyczącej XXV Dni Strzałkowa
03.01.2019.

Ankieta dotycząca harmonogramu XXV Dni Strzałkowa dobiegła końca. Głosujący zdecydowanie opowiedzieli się za tym, by zmienić dotychczasową kolejność i w sobotę zorganizować występy artystyczne oraz koncert gwiazdy, a w niedzielę biegi i rajd rowerowy. Poniżej wyniki ankiety. 

Image

 
Informacja ZUS
31.12.2018.
Image
 
Informacja ZUS
22.12.2018.
Image
 
Ankieta w sprawie XXV Dni Strzałkowa
20.12.2018.

Image

W weekend 15-16 czerwca 2019 r. obchodzić będziemy jubileuszowe XXV Dni Strzałkowa. O szczegółach imprezy poinformujemy oczywiście w późniejszym czasie. Póki co, wychodząc naprzeciw sugestiom Mieszkańców, chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w ankiecie dotyczącej ogólnego harmonogramu święta Gminy.

link do ankiety

Zachęcamy do głosowania, na odpowiedzi czekamy do końca roku!

 
Ostrzeżenie IMGW
20.12.2018.
Image
Image
 
Boże Narodzenie 2018
20.12.2018.
Image
 
Wieczerza Wigilijna Seniorów
18.12.2018.

ImageW niedzielę, 16 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbyła się coroczna Wieczerza Wigilijna Seniorów. Na zaproszenie wójta - Dariusza Grzywińskiego odpowiedzieli członkowie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych, Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, chóru „Kantata” oraz osoby starsze z terenu Gminy niezrzeszone w żadnej organizacji. Podobnie jak przed rokiem spotkanie rozpoczął spektakl przygotowany przez sekcję teatralną Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Aktorzy zabrali publiczność we wzruszającą podróż w czasie przedstawiając wigilie z różnych, często trudnych okresów w historii Polski. Po przedstawieniu wszyscy przełamali się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. Następnie, na scenie pojawił się Chór „Kantata”, który zaprosił do wspólnego śpiewania kolęd. Na zakończenie, uczestnicy obejrzeli krótki film podsumowujący ostatnie 12 miesięcy w Gminie Strzałkowo i otrzymali kalendarze na 2019 rok przygotowane przez Samorząd. 

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1226
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg