KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 3 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Boże Narodzenie
23.12.2019.
Image
 
Wieczerza Wigilijna Seniorów
22.12.2019.

ImagePonad 200 osób z terenu Gminy wzięło udział w tegorocznej Wieczerzy Wigilijnej Seniorów. Spotkanie odbyło się w niedzielę, 22 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, a przy wspólnym stole zgromadzili się członkowie: Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych, Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, chóru „Kantata” oraz osoby niezrzeszone. Uroczystość rozpoczęło przedstawienie pt. „Wigilijne ABC” w wykonaniu sekcji teatralnej SUTW, która przypomniała zebranym tradycyjne zwyczaje świąteczne. Następnie, po wysłuchaniu krótkiego koncertu kolęd, wszyscy przełamali się opłatkiem i zasiedli do wieczerzy.

GALERIA ZDJĘĆ 

 
Świetlica wiejska w Janowie wyremontowana
22.12.2019.

ImageDobiegł końca remont świetlicy wiejskiej w Janowie. Odnowiony obiekt został oficjalnie oddany do użytku w piątek, 20 grudnia. Zadanie obejmowało m.in. wymianę podłogi w sali głównej, malowanie ścian, położenie płytek w kuchni i toalecie, wykonanie wentylacji, wymianę instalacji elektrycznej i ogrzewania oraz zakup wyposażenia. Całość kosztowała blisko 60 tys. zł.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Wigilia SPON
20.12.2019.

ImageW środę, 18 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu członkowie oraz podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo spotkali się na corocznej wigilii. W specjalnie przygotowanej na tę okazję prezentacji, grupa teatralna „Diamenciki Marty” udowodniła, że wokół nas nie brakuje dobrych ludzi, którzy chcą nieść bezinteresowną pomoc innym. Tradycyjnie, nie zabrakło także życzeń i wspólnego przełamania opłatkiem. Spotkanie zakończyła wizyta św. Mikołaja, który wręczył podopiecznym stowarzyszenia świąteczne prezenty.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Złote i Diamentowe Gody
19.12.2019.

ImageWe wtorek, 17 grudnia pary małżeńskie z tereny Gminy Strzałkowo, obchodzące w tym roku pięćdziesiątą i sześćdziesiątą rocznicę ślubu, wzięły udział w uroczystości Złotych i Diamentowych Godów. Tradycyjnie, wspólne świętowanie rozpoczęło się w kościele pw. św. Doroty, gdzie w intencji Jubilatów odprawiona została msza św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Następnie, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu Wójt Gminy wręczył wszystkim parom pamiątkowe dyplomy i upominki, a Złotym Jubilatom również medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wszystkim parom gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Przedświąteczne zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Strzałkowie
18.12.2019.

ImageW poniedziałek, 16 grudnia w Strzałkowie odbyło się coroczne, przedświąteczne zebranie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Spotkanie było okazją do podsumowania mijającego roku i nakreślenia planów na kolejne miesiące, w tym ustalenia harmonogramu zebrań sprawozdawczo - wyborczych w poszczególnych jednostkach w 2020 roku. Pierwsze odbędzie się w OSP Skarboszewo (11.01.2020), kolejne w: OSP Krępkowo (17.01), OSP Brudzewo (18.01), OSP Szemborowo (24.01), OSP Strzałkowo (25.01), OSP Kornaty (01.02), OSP Babin (08.02) i OSP Sierakowo (28.03). Gminne obchody Dnia Strażaka zaplanowano na 2 maja 2020 r. Zorganizuje je OSP Brudzewo. Na zakończenie, strażacy przełamali się opłatkiem oraz złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia.     

GALERIA ZDJĘĆ

 
Wigilia DPS i GOPS
15.12.2019.

ImageW piątek, 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyła się coroczna wigilia organizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenie Gramy Dalej i Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie pt. „Puste pudełko” w wykonaniu podopiecznych Świetlicy Środowiskowej. Następnie, wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. Najbardziej oczekiwanym, zwłaszcza przez najmłodszych, momentem była wizyta św. Mikołaja, który wręczył zebranym świąteczne prezenty.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Zapraszamy na Wieczerzę Wigilijną Seniorów
15.12.2019.
Image
 
XVI Koncert Charytatywny
11.12.2019.

ImageWe wtorek, 10 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się XVI Koncert Charytatywny organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie. Impreza, nad którą honorowy patronat ponownie objął wójt Dariusz Grzywiński, cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a w bogatym programie, oprócz występów artystycznych, tradycyjnie nie zabrakło także licytacji oraz kiermaszu świątecznego. Dzięki hojności i zaangażowaniu uczestników i organizatorów udało się zebrać ponad 12 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie przewlekle chorych dzieci z terenu Gminy Strzałkowo.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Golec uOrkiestra gwiazdą XXVI Dni Strzałkowa!
10.12.2019.

ImageW weekend 19 - 21 czerwca 2020 roku odbędą się XXVI Dni Strzałkowa połączone z obchodami 30 - lecia Samorządu Terytorialnego . Coroczne święto Gminy rozpocznie piątkowy rajd rowerowy. W sobotę na boisku za halą sportową przy ulicy Górnej zaplanowano występy lokalnych artystów oraz koncert gwiazdy wieczoru. Będzie nią zespół Golec uOrkiestra. Ostatniego dnia zapraszamy na szóstą edycję biegów ulicznych „Strzałkowo - dobry kierunek”. Szczegółowy harmonogram zostanie podany w późniejszym czasie. 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1413
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg