KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        Elektroniczna Skrzynka Podawcza Elektroniczna Skrzynka Podawcza        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Rejestr Zbiorów Danych Osobowych

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Informacja ZUS
29.08.2018.
Image
 
Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego
28.08.2018.

ImageW poniedziałek, 27 sierpnia w Urzędzie Gminy Strzałkowo, nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich - Anna Agnieszka Wardęcka otrzymała z rąk wójta gminy - Dariusza Grzywińskiego akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.

GALERIA ZDJĘĆ 

 
Rolnicy dziękowali za plony
27.08.2018.

ImageMiniony weekend (25-26.08) upłynął w naszej gminie pod znakiem dożynek parafialnych. W sobotę za tegoroczne plony dziękowali rolnicy z parafii w: Szemborowie i Skarboszewie, a w niedzielę - Ostrowie Kościelnym. Świętowanie rozpoczynała msza św., podczas której święcono dożynkowe wieńce i chleby składane przez przedstawicieli poszczególnych wsi . Po części obrzędowej w Skarboszewie i Szemborowie odbyły się festyny z atrakcjami dla dzieci i występami artystycznymi. Dopełnieniem dożynek w Ostrowie Kościelnym był VI Piknik Rodzinny w Kornatach zorganizowany przez miejscowe Stowarzyszenie Kobiet „Razem”.

GALERIA ZDJĘĆ


 
Ostrzeżenie IMGW
24.08.2018.
Image
 
Konkurs fotograficzny "Polskie kadry"
24.08.2018.
Image
 
 
Podpisanie umowy na dofinansowanie PSZOK
23.08.2018.
ImageW środę, 22 sierpnia w Urzędzie Gminy Strzałkowo podpisano umowę na dofinansowanie budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. W ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego gmina otrzyma na to zadanie 567 636,71 zł.

PSZOK zlokalizowany zostanie za dawnym gimnazjum (wjazd od ulicy Powidzkiej). Jego głównym elementem będzie plac utwardzony z wiatą pod kontenery otwarte. Znajdą się tam również: wiata magazynowa, kontener socjalno - biurowy z wyposażeniem oraz magazyn w formie kontenerowej dopasowany do magazynowania odpadów niebezpiecznych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

W ramach realizacji projektu zakłada się przyjmowanie 16 wyselekcjonowanych rodzajów śmieci, m.in. odpady wielkogabarytowe, opony samochodowe, odpady zielone, odpady budowlane i remontowe, drewno, styropian opakowaniowy, papier i tektura, szkło, tworzywa sztuczne, odzież i tekstylia, popioły, metale, opakowania wielomateriałowe.

Całkowita wartość projektu to 821 403,71 zł. Jego końcowa realizacja przewidziana jest na marzec 2020 roku. Umowę na dofinansowanie odpisali: Wójt Gminy Strzałkowo - Dariusz Grzywiński, Skarbnik Gminy - Teresa Jóźwiak i Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego - Maciej Sytek.


GALERIA ZDJĘĆ


 
Festiwal Cyklisty
21.08.2018.
Image
 
Jubileuszowy turniej wiedzy
20.08.2018.
Image
 
Zmany w prawie łowieckim
20.08.2018.
Image
 
Ile kosztuje gmina?
17.08.2018.

Kto z Państwa wie ile kosztuje utrzymanie zieleni w gminie, albo jaki jest roczny koszt oświetlenia dróg, placów i chodników? Ile pieniędzy samorząd wydaje na odśnieżanie, a ile na utrzymanie infrastruktury sportowej? Odpowiedzi na te i inne pytania, związane z funkcjonowaniem Gminy Strzałkowo, znajdziecie w nowej publikacji pt. „Ile kosztuje gmina?”. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, który pobrać można klikając w grafikę poniżej.

  

Image

 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1138
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg