KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Apel prezesa KRUS na czas żniw
09.07.2019.
Image
 
Apel do rolnków
05.07.2019.
Image
 
Nowe przystanki autobusowe
04.07.2019.

ImageNa terenie Gminy Strzałkowo stanęły cztery nowe przystanki autobusowe. To efekt współpracy Samorządu i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wiaty znajdują się w Wólce i Stawie. Dzięki nim pasażerowie czekający na autobus będą mogli schronić się przed wiatrem lub padającym deszczem, co poprawi komfort oczekiwania.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Informacja w sprawie suszy rolniczej
03.07.2019.

Wójt Gminy Strzałkowo informuje o możliwości składania wniosków o szacowanie szkód w gospodarstwie rolnym powstałych
w wyniku suszy.

Poszkodowanych rolników prosimy o składanie kompletnych wniosków o oszacowanie strat w Urzędzie Gminy w Strzałkowie pok. nr 16. Po otrzymaniu wniosku komisja będzie mogła przystąpić do szacowania strat w gospodarstwie.

We wniosku rolnik musi wymienić wszystkie uprawy w gospodarstwie w roku szacowania strat, a więc również te, które nie uległy zniszczeniu. Powierzchnia upraw powinna być zgodna z powierzchniami deklarowanymi w tegorocznym wniosku o dopłaty bezpośrednie, składanym do ARiMR.

Do wniosku należy załączyć wniosek o płatności obszarowe za rok 2019, a w przypadku ubezpieczonych upraw kserokopie polis.

Druki wniosków są dostępne w Urzędzie Gminy w Strzałkowie pok. nr 16 oraz na stronie internetowej urzędu.

Procedura szacowania odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi ogłoszonymi na stronie internetowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego www.poznan.uw.gov.pl w zakładce: sprawy/środowisko i rolnictwo/szkody w rolnictwie 2019.

 

                                                                                                                                                                                                  Wójt Gminy Strzałkowo
                                                                                                                                                                                                    /-/ Dariusz Grzywiński

 


  

 
Ostrzeżenie IMGW
25.06.2019.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
24.06.2019.
Image
 
List prezesa KRUS na wakacje
21.06.2019.
Image
 
Komunikat
19.06.2019.
Image
 
 
 
 
Festiwal Życia w Powidzu
18.06.2019.
Image
 
Dni Strzałkowa 2019
17.06.2019.

ImageXXV Dni Strzałkowa za nami! Jubileuszowe święto gminy zainaugurował w piątkowe popołudnie rajd rowerowy, w którym udział wzięło ponad 100 uczestników. Mieli oni do pokonania trasę o długości ok. 17 km, która wiodła m.in. przez Katarzynowo, Skąpe oraz Kornaty. Na mecie na uczestników czekał grill i upominki.  

Następnego dnia w kościele parafialnym odprawiona została msza św. w intencji mieszkańców, a po niej barwny korowód przeszedł ulicami Strzałkowa na boisko za halą sportową przy ul. Górnej, gdzie wójt Dariusz Grzywiński dokonał oficjalnego otwarcia imprezy. Tradycyjnie, blok artystyczny rozpoczął się od występu Orkiestry Dętej Gminy Strzałkowo, a następnie na scenie pojawili się uczniowie z gminnych placówek oraz zespół Złoty Wiek. Nowością podczas tegorocznej imprezy był koncert jubileuszowy „25 lat minęło”, podczas którego lokalni artyści zaprezentowali utwory gwiazd, które w minionych latach wystąpiły na Dniach Strzałkowa. Gwiazdą wieczoru był zespół Wilki. Występom artystycznym towarzyszył szereg dodatkowych atrakcji, wśród których znalazły się m.in. konkurs strzelecki, loteria fantowa, dmuchańce dla dzieci oraz wystawa zabytkowych aut. Całość zakończyła zabawa taneczna.

Ostatnim punktem tegorocznych Dni Strzałkowa były V biegi uliczne „Strzałkowo - dobry kierunek”. Łącznie w imprezie udział wzięło około 360 osób, w tym dzieci i młodzież. Zwycięzcami biegu głównego na 10 km zostali: Taras Kulai ze Lwowa i Michalina Walczak - Pecyna z Budzisławia Starego. W ramach Mistrzostw Gminy Strzałkowo najlepsi byli: Mariusz Adamowski i Edyta Adamczyk. Nagrody dla uczestników ufundował Samorząd Gminy oraz Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie.

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1288
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg