KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 Aktualnie jest 4 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Ankieta w sprawie zmiany nazwy Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie
31.03.2019.

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie i przyjęciem nowego statutu planujemy zmianę nazwy w.w. instytucji. Proponujemy trzy możliwości, o tym, która z nich zostanie wybrana zdecydujecie Państwo sami. Zachęcamy do udziału w ankiecie. Na Wasze głosy czekamy do piątku, 5 kwietnia.  

Image

 
Unia Nadwarciańska zaprasza na szkolenie
29.03.2019.
Image
 
Wnioski o powierzenie grantów
28.03.2019.
Image
 
Uwaga! Zamknięty przejazd kolejowy
26.03.2019.

W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Przemysłowej w Słupcy, uprzejmie informujemy, że w nocy 28/29.03.2019 r. w godz. 21:00 - 07:00, przejazd zostanie zamknięty. Objazd wyznaczono ul. Fabryczną, m. Bielawy. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.  

 
Przekazanie bezpłatnych czujek dymu
25.03.2019.

ImageW ramach ogólnopolskiej kampanii „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” w Urzędzie Gminy Strzałkowo odbyło się spotkanie edukacyjno - informacyjne na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

Spotkanie skierowane było do podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, mieszkających w budynkach komunalnych administrowanych przez Samorząd. W jego trakcie strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Słupcy przedstawili: zagrożenia związane z tlenkiem węgla oraz sposoby ochrony przed tym zagrożeniem z elementami pierwszej pomocy. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymali bezpłatnie czujki tlenku węgla i czujki dymu przekazane przez firmę Maximus Broker. Strażacy zadeklarowali również pomoc w prawidłowym montażu czujek w mieszkaniach.
fot. KP PSP Słupca

GALERIA ZDJĘĆ

 
Szkolenia zawodowe dla młodzieży
22.03.2019.
Image
 
Podpisanie mowy na dofinansowanie rozbudowy słupeckiego szpitala
22.03.2019.

ImageGmina Strzałkowo przekaże 1.696.799 zł Powiatowi Słupeckiemu na dofinansowanie zadania „Rozbudowa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy”. Umowę wykonawczą w sprawie udzielenia pomocy finansowej podpisali: Wójt - Dariusz Grzywiński, Starosta - Jacek Bartkowiak i Wicestarosta - Czesław Dykszak. Płatność nastąpi  w terminie do 31 maja 2019 r. Przedstawiciele Powiatu zadeklarowali oddanie obiektu do użytku  w terminie do 31 grudnia 2019 r. Należy podkreślić, że tylko miasto Słupca i gmina Strzałkowo przekazują pełne kwoty dotacji w wysokości 167,40 zł od mieszkańca.

Jednocześnie podpisano aneks do porozumienia dot. realizacji zdań budowy ciągów pieszo - rowerowych na terenie gminy Strzałkowo z przesunięciem terminu ich realizacji z lat 2016 - 2018 na lata 2019 - 2020.

 
Informacja ZUS
15.03.2019.
Image
 
Informacja ZUS
15.03.2019.

Image

Image

 
Stypendia Wójta Gminy
15.03.2019.

ImageW czwartek, 14 marca w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Strzałkowie wręczono kolejne Stypendia Wójta Gminy. Wyróżnienia, przyznawane za osiągnięcia uzyskane w poprzednim semestrze, odebrało 20 uczniów uczęszczających do szkoły podstawowej oraz oddziałów gimnazjalnych. Wśród nich byli: Amelia Machowska, Wiktor Wiśniewski, Daria Kowalówczana, Katarzyna Kierzowska, Kacper Kasprzak, Zuzanna Jadczak, Maria Błażejewska, Oskar Łukowski, Milena Błaszczak, Katarzyna Dębicka, Wojciech Machowiak, Aleksandra Blejwas, Marta Kasprzyk, Julia Wężniejewska, Marta Dominiak, Alicja Machowiak, Kornelia Dolatowska, Weronika Bączkowska, Maria Gaca, Natalia Szlachetka.

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1250
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg