KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Dzień Kobiet u seniorek
08.03.2019.

ImageJak co roku w okolicach 8 marca, organizacje zrzeszające najstarszych mieszkańców Gminy Strzałkowo zorganizowały dla swoich pań uroczyste spotkania z okazji Dnia Kobiet. W Gminnym Ośrodku Kultury świętowały panie należące ze Strzałkowskiego Stowarzyszenia Osób Starszych i Niepełnosprawnych, z kolei w Urzędzie Gminy spotkały się kobiety należące do Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych. W uroczystościach wziął udział wójt Dariusz Grzywiński, który wręczył paniom kwiaty i złożył najlepsze życzenia. Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Osób Starszych i Niepełnosprawnych uświetniły występy młodych wokalistek ze Studia Piosenki działającego przy strzałkowskim GOK-u.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dzień Kobiet
08.03.2019.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
07.03.2019.
Image
 
Skarboszewo i Paruszewo na Dniu Kobiet
07.03.2019.

ImageW niedzielę, 3 marca w sali wiejskiej w Graboszewie zorganizowano Dzień Kobiet dla pań z sołectw: Skarboszewo i Paruszewo. Spotkanie odbyło się z inicjatywy sołtys Skarboszewa Emilii Tejs i Stowarzyszenia „Polna Róża”. Uroczystość była okazją do spędzenia wspólnie wolnego czasu, rozmów i integracji mieszkanek obydwu sołectw.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Chodnik w Sierakowie oddany do użytku
07.03.2019.

ImageW środę, 6 marca w Sierakowie oficjalnie oddano do użytku ciąg pieszo - rowerowy o długości 437 m.b. Inwestycja została zrealizowana wspólnie z Powiatem Słupeckim w ramach zawartego wcześniej porozumienia. Zadanie kosztowało 556 tys. zł, z czego 300 tys. zł pochodziło z budżetu Gminy Strzałkowo, a 256 tys. to środki Powiatu Słupeckiego. W planach jest też wykonanie dalszej części chodnika w kierunku Strzałkowa.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Ostrzeżenie IMGW
04.03.2019.
Image
 
IV sesja Rady Gminy Strzałkowo
04.03.2019.

W czwartek, 7 marca br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbędzie się IV sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Pobiegli dla Żołnierzy Wyklętych
04.03.2019.

ImageW niedzielę, 3 marca w całej Polsce wystartował Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany przez Fundację Wolność i Demokracja. Po raz czwarty w organizację imprezy włączył się Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie, a patronat honorowy objął wójt - Dariusz Grzywiński. Przed startem u zbiegu ulic: Powstańców Wielkopolskich i Generała Sikorskiego odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą por. Bonifacemu Adamskiemu i Aleksandrowi Błażejowskimu - polskim oficerom poległym w 1948 r. w Strzałkowie. Delegacja złożona z biegaczy oraz przedstawicieli rodzin zamordowanych żołnierzy złożyła również kwiaty i znicze na ich grobach. W biegu udział wzięło około 120 osób. Wszyscy zawodnicy otrzymali w pakiecie startowym koszulki z wizerunkami Żołnierzy Wyklętych oraz pamiątkowe medale. Imprezę zakończył występ strzałkowskiej Orkiestry Dętej.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Dron sprawdzał zanieczyszczenie powietrza
26.02.2019.

ImageW sobotę, 23 lutego na terenie Gminy Strzałkowo prowadzone były kontrole domowych palenisk za pomocą drona. Urządzenie wyposażone w specjalistyczną głowicę pozwala wykryć niebezpieczne związki chemiczne, charakterystyczne dla spalania niedozwolonych substancji. Pomiary przeprowadzane były w rejonie ulic: 11 Listopada, 1 Maja, Gablera, Nowakowskiego, Rolniczej, Hulewiczów, Iwaszkiewicza, Słowackiego, Witosa, Przybyszewskiego oraz w miejscowościach Paruszewo i Młodziejewice. Na terenie Strzałkowa zbadano dym wydobywający się z kominów 17 budynków, na terenie Paruszewa z 6 budynków, a w Młodziejewicach 7. Spośród skontrolowanych nieruchomości urządzenie nie wykazało nieprawidłowości. Badanie przeprowadziła firma Flytronic z Gliwic.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Projekt aktywizacyjny "Aktywność zawodowa i społeczna jest nam bliska"
22.02.2019.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1226
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg