KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Deklaracja dostępności
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów
Kronika samorządowa

 Aktualnie jest 2 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Nowy samochód dla WTZ w Babinie
02.09.2020.

ImageGmina Strzałkowo w ramach likwidacji barier transportowych zakupiła nowy samochód dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Babinie. Pojazd, który służyć będzie do przewozu osób niepełnosprawnych kosztował 165 tys. zł, z czego 70 tys. zł pozyskano z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a 95 tys. zł to środki własne Gminy. Auto, które do tej pory woziło uczestników WTZ w Babinie trafi teraz do gminnej brygady komunalnej.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Informacja - Unia Nadwarciańska
02.09.2020.
Image
 
81. rocznica II wojny światowej
02.09.2020.

ImageWe wtorek, 1 września w 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej delegacja Samorządu Gminy złożyła kwiaty przy pomniku Powstańców Wielkopolskich oraz poległych i pomordowanych w walkach o wolną i niepodległą Polskę. Cześć i chwała Bohaterom!  

 

 
Nowy dyrektor CKZiU w Strzałkowie
01.09.2020.

ImageCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie ma nowego dyrektora. Michał Janiak, który na tym stanowisku zastąpił Władysława Pietrasa przywitał się z uczniami podczas inauguracji nowego roku szkolnego. Wójt Dariusz Grzywiński podziękował byłemu dyrektorowi za wieloletnią pracę, a jego następcy życzył sukcesów w kierowaniu placówką.

Michał Janiak jest nauczycielem mianowanym z 8-letnim stażem w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie. W latach 2016-2019 prowadził firmę zajmującą się przygotowywaniem projektów dofinansowywanych z Funduszy Europejskich.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Rozpoczęcie roku szkolnego w Wólce
01.09.2020.

ImageDziś podczas inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Wólce pożegnano wieloletnią wicedyrektor placówki Agnieszkę Danyluk. Swoją pracę zaczynała w 1981 roku na stanowisku nauczyciela w przedszkolu w Strzałkowie. Od 2000 roku związana była z Wólką, gdzie pełniłam.in. funkcję kierownika i dyrektora przedszkola, a ostatnio wicedyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. W związku z przejściem na emeryturę Agnieszka Danyluk otrzymała nagrodę wójta oraz nagrodę dyrektora szkoły.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
List Wójta Gminy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021
31.08.2020.
Image
 
Informacja dla rolników
28.08.2020.
Image
Image
 
Wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego
27.08.2020.

ImageDziś w Urzędzie Gminy Strzałkowo odbyło się uroczyste wręczenie dwóm nauczycielkom Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzałkowie aktów nadania stopnia awansu zawodowego. Nauczycielkami mianowanymi zostały: Anita Głowicka i Anna Łęcka, które wcześniej pozytywnie przeszły postępowanie egzaminacyjne. Po złożeniu przez nie ślubowania, Wójt Gminy wręczył im stosowne akty potwierdzające uzyskanie statusu nauczyciela mianowanego i życzył dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Podsumowanie wakacji w Świetlicy Środowiskowej
27.08.2020.

ImagePodopieczni Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie podsumowali dziś kończące się wakacje. Pomimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa atrakcji nie brakowało. Dzieci uczestniczyły w warsztatach tematycznych, zajęciach komputerowych, grach i zabawach oraz wzięły udział w wyjeździe do stadniny koni w Bierzglinku. Dodatkową atrakcją był konkurs plastyczny zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pt. „Bezpieczne wakacje bez używek”. Podczas spotkania podsumowującego wakacje wszystkim uczestnikom konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy i upominki, a autorzy najciekawszych prac - Wiktor Budek i Zuzanna Jabłońska otrzymali wyróżnienia.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Remont drogi Strzałkowo - Sierakowo
26.08.2020.

ImageTrwa przebudowa drogi powiatowej na odcinku Strzałkowo -Sierakowo. Całkowity koszt inwestycji to prawie 3,5 mln zł. 50% tej kwoty to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, pozostałą część stanowią środki budżetowe Powiatu Słupeckiego i Gminy Strzałkowo (dotacja w wysokości 882963 zł). Remont zakłada wymianę dywanika asfaltowego oraz budowę ścieżki pieszo - rowerowej na tym odcinku. Zakończenie robót planowane jest na połowę listopada br.

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1529
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg