KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Przedświąteczne zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Strzałkowie
18.12.2019.

ImageW poniedziałek, 16 grudnia w Strzałkowie odbyło się coroczne, przedświąteczne zebranie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Spotkanie było okazją do podsumowania mijającego roku i nakreślenia planów na kolejne miesiące, w tym ustalenia harmonogramu zebrań sprawozdawczo - wyborczych w poszczególnych jednostkach w 2020 roku. Pierwsze odbędzie się w OSP Skarboszewo (11.01.2020), kolejne w: OSP Krępkowo (17.01), OSP Brudzewo (18.01), OSP Szemborowo (24.01), OSP Strzałkowo (25.01), OSP Kornaty (01.02), OSP Babin (08.02) i OSP Sierakowo (28.03). Gminne obchody Dnia Strażaka zaplanowano na 2 maja 2020 r. Zorganizuje je OSP Brudzewo. Na zakończenie, strażacy przełamali się opłatkiem oraz złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia.     

GALERIA ZDJĘĆ

 
Wigilia DPS i GOPS
15.12.2019.

ImageW piątek, 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyła się coroczna wigilia organizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenie Gramy Dalej i Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie pt. „Puste pudełko” w wykonaniu podopiecznych Świetlicy Środowiskowej. Następnie, wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. Najbardziej oczekiwanym, zwłaszcza przez najmłodszych, momentem była wizyta św. Mikołaja, który wręczył zebranym świąteczne prezenty.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Zapraszamy na Wieczerzę Wigilijną Seniorów
15.12.2019.
Image
 
XVI Koncert Charytatywny
11.12.2019.

ImageWe wtorek, 10 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się XVI Koncert Charytatywny organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie. Impreza, nad którą honorowy patronat ponownie objął wójt Dariusz Grzywiński, cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a w bogatym programie, oprócz występów artystycznych, tradycyjnie nie zabrakło także licytacji oraz kiermaszu świątecznego. Dzięki hojności i zaangażowaniu uczestników i organizatorów udało się zebrać ponad 12 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie przewlekle chorych dzieci z terenu Gminy Strzałkowo.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Golec uOrkiestra gwiazdą XXVI Dni Strzałkowa!
10.12.2019.

ImageW weekend 19 - 21 czerwca 2020 roku odbędą się XXVI Dni Strzałkowa połączone z obchodami 30 - lecia Samorządu Terytorialnego . Coroczne święto Gminy rozpocznie piątkowy rajd rowerowy. W sobotę na boisku za halą sportową przy ulicy Górnej zaplanowano występy lokalnych artystów oraz koncert gwiazdy wieczoru. Będzie nią zespół Golec uOrkiestra. Ostatniego dnia zapraszamy na szóstą edycję biegów ulicznych „Strzałkowo - dobry kierunek”. Szczegółowy harmonogram zostanie podany w późniejszym czasie. 

 

 
Spotkanie świąteczne w Stowarzyszeniu Kobiet "Razem"
10.12.2019.

ImageZbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okazja do wspólnych spotkań przy wigilijnym stole. W niedzielę, 8 grudnia panie zrzeszone w Stowarzyszeniu Kobiet "Razem"z Kornat podsumowały swoją działalność w mijającym roku i złożyły sobie nawzajem świąteczne życzenia. W imieniu Samorządu Gminy życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok przekazała paniom Lidia Śmidowicz. Na spotkaniu nie zabrakło również dobroczyńców i darczyńców, którzy na co dzień wspierają działalność Stowarzyszenia. Ciepłe świąteczne słowa pod adresem pań skierowali:Prezes LBS w Strzałkowie Tadeusz Krotoszyński, radny powiatowy Andrzej Kasprzyk  sołtysi: Bartosz Piasecki i Tadeusz Kasprzyk oraz prezes OSP w Kornatach Filip Skorniak. Dla wszystkich gości i pań zarząd Stowarzyszenia przygotował upominki.

GALERIA ZDJĘĆ

 
XI sesja Rady Gminy Strzałkowo
06.12.2019.

W czwartek, 12 grudnia br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbędzie się XI sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Uwaga! Przerwa w dostawie wody.
06.12.2019.
Image
 
Kolejni kandydaci do "Złotych Strzałek"
06.12.2019.

ImageW czwartek, 5 grudnia w Urzędzie Gminy Strzałkowo zebrała się Kapituła Wyróżnienia Honorowego „Złote Strzałki”. Celem spotkania było rozpatrzenie dwóch wniosków zgłoszonych o przyznanie tego wyróżnienia: wieloletniego sołtysa sołectwa Krępkowo  - Józefa Banasika oraz byłego Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Strzałkowie i sekretarza Gminy - Aleksandra Machowiaka. Obydwie kandydatury zostały jednogłośnie pozytywnie zaopiniowane i na najbliższej sesji będą przedstawione Radzie Gminy. Oprócz Przewodniczącego Kapituły - wójta Dariusza Grzywińskiego , w posiedzeniu udział wziął Przewodniczący Rady Gminy - Tomasz Gałan oraz dotychczasowi laureaci „Złotych Strzałek”: Jan Gierszewski, Stanisław Krawiec, Michał Pawełczyk, Kazimierz Pawlak, Piotr Gałan (Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie), Małgorzata Grzelak (Biblioteka Publiczna Gminy Strzałkowo), Tomasz Karpiński (Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Strzałkowie) oraz Przemysław Przywarty (Polgranit).   

 
Zbiórka krwi
05.12.2019.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1368
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg