KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Informacja dla osób przebywających na kwarantannie
05.05.2020.

W związku z epidemią koronawirusa pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie prowadzą dyżury telefoniczne dla osób przebywających w kwarantannie:    

- w godz. 7.30 - 15.30, od poniedziałku  do piątku, pod nr tel.  63 2750 - 149

- w każdy dzień tygodnia w godz. 8.00 - 19.00 pod nr tel.  722- 368- 857

 
Komunikat w sprawie otwarcia przedszkoli
05.05.2020.
Image
 
Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
04.05.2020.

ImageW związku z epidemią koronawirusa tegoroczne gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja ograniczone zostały do minimum. W niedzielne popołudnie delegacja samorządowców złożyła kwiaty pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie, a następnie w kościele pw. św. Doroty odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Wszystkie imprezy towarzyszące odwołano.   

 

 
Życzenia z okazji Dnia Strażaka
02.05.2020.
Image
 
Święto Konstytucji 3 Maja
01.05.2020.
Image
 
XIII sesja Rady Gminy Strzałkowo
27.04.2020.

W czwartek, 30 kwietnia br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbędzie się XIII sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Wytyczne dotyczące postępowania z odpadami w czasie epidemii koronawirusa
23.04.2020.

ImageW związku z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania zachorowań na COVID-19, oraz wywołanych nim sytuacji kryzysowych Minister Klimatu wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym wydali wytyczne dotyczące postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusemSARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii).

Treść wytycznych

 
Nowy portal dla przedsiębiorców "Strefa Współpracy"
23.04.2020.
Image

W związku z epidemią COVID-19 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z portalu "Strefa Współpracy".

Jest to kolejne narzędzie, które zostało stworzone w celu niwelowania negatywnego wpływu epidemii na sytuację na rynkach. Portal pozwala na wymianę pomiędzy przedsiębiorcami informacji dotyczących pracowników oraz produktów i usług.

W części "Giełda Pracowników" przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych pracowników.

W części "Giełda Produktów" przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych produktów/usług.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić prosty formularz, a po jego akceptacji, na wskazany adres e-mail przesyłany jest link to stworzenia zgłoszenia dotyczącego oferowanego/poszukiwanego pracownika/produktu/usługi.

Administratorem portalu jest WSSE "INVEST-PARK", a udział przedsiębiorców w "Strefie Współpracy" jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie kooperacja.invest-park.com.pl/

 
PSZOK w Strzałkowie gotowy
21.04.2020.

ImageOd 14 maja 2019 r. do 31 marca 2020 r. Gmina Strzałkowo realizowała projekt pt. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK) na terenie Gminy Strzałkowo” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wyniosła 1.029.089,23 zł, z czego Gmina otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na kwotę 567.636,71 zł.

Punkt zlokalizowany jest przy ul. Powidzkiej 2B. W jego skład wchodzą: kontener stalowy dla obsługi, magazyn na odpady, magazyn na odpady niebezpieczne, wiata na kontenery oraz waga najazdowa. Do PSZOK przyjmowane będą selektywnie zebrane odpady komunalne pochodzące z nieruchomości zamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Mieszkańcy w ramach opłaty za odpady komunalne będą mogli przywieźć we własnym zakresie do Punktu m.in. takie odpady jak: wielkogabaryty, opony samochodowe, odpady budowlane, sprzęt elektryczny i elektroniczny, drewno impregnowane, styropian budowlany.

Informacje o otwarciu PSZOK zostaną podane w późniejszym terminie po wygaszeniu stanu epidemiologicznego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Image

GALERIA ZDJĘĆ

 
Maseczki ochronne dla mieszkańców
18.04.2020.

ImageW ciągu dwóch dni (16-17 kwietnia) Gmina Strzałkowo przekazała mieszkańcom blisko 6 tys. bezpłatnych maseczek ochronnych. W ramach akcji Samorząd zakupił zarówno gotowe produkty jak i materiały, z których maseczki szyli pracownicy gminnych jednostek, m.in. Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzałkowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Babinie, Biblioteki Publicznej Gminy Strzałkowo, Świetlicy Środowiskowej oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Dystrybucją zajęli się strażacy ochotnicy ze wszystkich gminnych jednostek OSP. Do każdego gospodarstwa domowego na terenie Gminy trafiły po dwie maseczki wielokrotnego użytku, jednak jeśli zapotrzebowanie rodziny jest większe wystarczy zgłosić taką informację do Urzędu Gminy. W tym celu prosimy dzwonić pod nr 63 275 06 19 lub 63 274 60 42. Przypominamy, że zgodnie z rządowym rozporządzeniem od 16 kwietnia do odwołania wprowadzony został obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych przy pomocy części odzieży, maski albo maseczki. Za nieprzestrzeganie przepisów grozi do 30 tys. zł kary.

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1455
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg