KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
IX Sesja Rady Gminy Strzałkowo
05.06.2007.

Dnia 14 czerwca 2007 r. o godzinie 10.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie odbędzie się IX sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad:

 
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Strzałkowo
05.06.2007.
Dnia 18 czerwca br. o godz. 12.00 w budynku Urzędu Gminy odbędzie się posiedzenie Komisji Handlu, Usług, Rzemiosła, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Strzałkowo.
 
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Strzałkowo
05.06.2007.

Dnia 12 czerwca br. o godz. 13.00 w budynku Urzędu Gminy odbędzie się połączone posiedzenie Komisji Budżetowej, Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Komisji Handlu, Usług, Rzemiosła, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego.

 
Wizyta rosyjskiego ministra w Strzałkowie
04.06.2007.

Image2 czerwca br., w sobotę, władze gminy Strzałkowo wraz z wójtem Dariuszem Grzywińskim gościły szefa rosyjskiej rządowej Agencji ds. Turystyki, ministra Władimira Strzałkowskiego. Celem prywatnej wizyty, którą odbył wraz z synem, było poznanie Strzałkowa i okolic, skąd, jak samo nazwisko wskazuje, wywodzą się jego przodkowie. Minister, ciekawy swych korzeni, od dłuższego czasu poszukuje informacji na temat historii rodu Strzałkowskich. Wg dokumentów, do których dotarł, jego praprzodkowie z pewnością wywodzą się z terenów, które obecnie należą do gminy Strzałkowo.

 
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Strzałkowo
24.05.2007.
Dnia 31 maja br. o godz. 10.00 w budynku Urzędu Gminy odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Strzałkowo.
 
XX Ogólnopolska Konferencja Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów, Starostów i Marszałków
22.05.2007.

ImageW dniach 17-19 maja br. Wójt Gminy Strzałkowo – Dariusz Grzywiński uczestniczył w Warszawie w XX Ogólnopolskiej Konferencji Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów, Starostów i Marszałków. 

Podczas obrad poruszano wiele problemów, z jakimi borykają się samorządy, m.in. w celu sprawnej, kompleksowej i fachowej realizacji usług publicznych oraz efektywnego zarządzania publicznymi środkami finansowymi postulowano o opracowanie i wdrożenie standardów usług publicznych, realizowanych przez samorządy terytorialne oraz administrację rządową. Standardy powinny obejmować m.in. usługi administracyjne, zdrowotne, komunalne i społeczne, w tym oświatowe.

 
Legia w Strzałkowie !!!
21.05.2007.

ImageW piątek, 18 maja, w Strzałkowie gościliśmy trzecią obecnie drużynę ekstraklasy - Legię Warszawa. Aktualny mistrz Polski, w drodze na sobotni mecz z Lechem Poznań, przeprowadził krótki trening – rozgrzewkę, różne ćwiczenia z piłką oraz krótką grę. Bramkarze, a wśród nich Łukasz Fabiański, trenowali w międzyczasie obronę strzałów na bramkę, które wykonywał ich trener, Krzysztof Dowhań. Oprócz wspomnianych, Strzałkowo odwiedzili: trener – Jacek Zieliński, jego asystent – Lucjan Brychczy (drugie miejsce w Klubie 100 – 182 bramki !!!) oraz piłkarze – m.in.: Aleksandar Vuković, Miroslav Radović, Roger Guerreiro, Edson Luiz da Silva, Dickson Choto, Piotr Włodarczyk, Grzegorz Bronowicki, Wojciech Szala.

 
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Strzałkowo
21.05.2007.
Dnia 28 maja br. o godz. 12.00 w budynku Urzędu Gminy odbędzie się posiedzenie Komisji Handlu, Usług, Rzemiosła, Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Strzałkowo.
 
VII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Związku Gmin Regionu Słupeckiego
18.05.2007.

ImageW niedzielę, 13 maja br., na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy odbył się VII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Związku Gmin Regionu Słupeckiego. Wzięło w nim udział sześć zespołów reprezentujących jednostki samorządu terytorialnego: gminę Orchowo, gminę Ostrowite, gminę Słupca, miasto Słupca, gminę Strzałkowo oraz powiat słupecki.
W turnieju zwyciężyła reprezentacja naszej gminy, która występowała w składzie: Maria Chmiel, Małgorzata Modrzejewska, Dariusz Grzywiński, Włodzimierz Musielak, Zdzisław Hudański, Zbigniew Skudzawski, Piotr Kowalski, Daniel Burdziński i Kazimierz Musielak.

Dalsza klasyfikacja: drugie miejsce - gmina Ostrowite, trzecie - powiat słupecki, czwarte - gmina Słupca, piąte/szóste - miasto Słupca i gmina Orchowo.

MAŁA GALERIA ZDJĘĆ

 
Posiedzenie Komisji Rady Gminy Strzałkowo
18.05.2007.
Dnia 30 maja br. o godz. 10.00 w budynku Urzędu Gminy odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Inwentaryzacji Rady Gminy Strzałkowo.
 
 
«« start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1451 - 1460 z 1475
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg