KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Festiwal Życia w Powidzu
18.06.2019.
Image
 
Dni Strzałkowa 2019
17.06.2019.

ImageXXV Dni Strzałkowa za nami! Jubileuszowe święto gminy zainaugurował w piątkowe popołudnie rajd rowerowy, w którym udział wzięło ponad 100 uczestników. Mieli oni do pokonania trasę o długości ok. 17 km, która wiodła m.in. przez Katarzynowo, Skąpe oraz Kornaty. Na mecie na uczestników czekał grill i upominki.  

Następnego dnia w kościele parafialnym odprawiona została msza św. w intencji mieszkańców, a po niej barwny korowód przeszedł ulicami Strzałkowa na boisko za halą sportową przy ul. Górnej, gdzie wójt Dariusz Grzywiński dokonał oficjalnego otwarcia imprezy. Tradycyjnie, blok artystyczny rozpoczął się od występu Orkiestry Dętej Gminy Strzałkowo, a następnie na scenie pojawili się uczniowie z gminnych placówek oraz zespół Złoty Wiek. Nowością podczas tegorocznej imprezy był koncert jubileuszowy „25 lat minęło”, podczas którego lokalni artyści zaprezentowali utwory gwiazd, które w minionych latach wystąpiły na Dniach Strzałkowa. Gwiazdą wieczoru był zespół Wilki. Występom artystycznym towarzyszył szereg dodatkowych atrakcji, wśród których znalazły się m.in. konkurs strzelecki, loteria fantowa, dmuchańce dla dzieci oraz wystawa zabytkowych aut. Całość zakończyła zabawa taneczna.

Ostatnim punktem tegorocznych Dni Strzałkowa były V biegi uliczne „Strzałkowo - dobry kierunek”. Łącznie w imprezie udział wzięło około 360 osób, w tym dzieci i młodzież. Zwycięzcami biegu głównego na 10 km zostali: Taras Kulai ze Lwowa i Michalina Walczak - Pecyna z Budzisławia Starego. W ramach Mistrzostw Gminy Strzałkowo najlepsi byli: Mariusz Adamowski i Edyta Adamczyk. Nagrody dla uczestników ufundował Samorząd Gminy oraz Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Ostrzeżenie IMGW
15.06.2019.
Image
 
Komunikat
11.06.2019.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
10.06.2019.
Image
 
VII sesja Rady Gminy Strzałkowo
06.06.2019.

W czwartek, 13 czerwca br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbędzie się VII sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Informacja ZUS
06.06.2019.
Image
 
Plac zabaw w Strzałkowie otwarty!
05.06.2019.

ImageW piątek, 31 maja w Strzałkowie został otwarty nowy plac zabaw przy ulicy Andrzejewskiego. Inwestycja powstała dzięki dofinansowaniu "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Łączny koszt inwestycji to 387 484,61 zł, z czego dofinansowanie wyniosło 190 890 zł.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 
30. rocznica wyborów czerwcowych
04.06.2019.
Image
 
Raport o stanie Gminy Strzałkowo
03.06.2019.

Uprzejmie informuję, że w dniu 13 czerwca 2019 r. o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbędzie się VII sesja Rady Gminy Strzałkowo, na której przedstawiony zostanie raport o stanie gminy. Zgodnie  z art. 28aa ust. 6  ustawy o samorządzie gminnym w debacie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos musi złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Strzałkowo, do przewodniczącego rady,pisemne zgłoszenie poparte podpisami, co najmniej 20 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień na który zwołana została sesja,podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy.

                                                                                                                           
                                                                                                                           Przewodniczący Rady Gminy

                                                                                                                            /-/Tomasz Gałan

RAPORT O STANIE GMINY
WZÓR ZGŁOSZENIA


 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1250
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg