KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Mieszkańcy proszą o wycięcie drzew
20.02.2020.

ImageW odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców posesji przylegających do ul. Księdza Marusarza (obok parku), Gmina Strzałkowo planuje wycięcie 11 drzew rosnących w pasie drogowym w bezpośrednim sąsiedztwie znajdujących się tam domów. Drzewa są pochylone i stanowią realne zagrożenie dla osób zamieszkujących ww. budynki. W związku z powyższym Urząd Gminy wystąpił do Starosty Słupeckiego z wnioskiem o wydanie stosownego zezwolenia. Aktualnie prowadzona jest procedura przez Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Słupcy, po uzyskaniu pozytywnej decyzji Gmina przystąpi do wycinki przy jednoczesnym nasadzeniu nowych drzew.

 
Walne zebranie OSP Babin
20.02.2020.

ImageOd stycznia w gminnych jednostkach OSP trwają zebrania sprawozdawcze. Spotkania, oprócz podsumowania działalności w 2019 roku są również okazją do odznaczenia wyróżniających się strażaków. Podczas ostatniego zebrania, które odbyło się w Babinie medale za wysługę lat otrzymali druhowie: Marian Walczak (55 lat), Krzysztof Gabriel (10 lat) i Stanisław Sodkiewicz (10 lat).

GALERIA ZDJĘĆ

 
Gminne tereny w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
18.02.2020.

ImageTereny inwestycyjne leżące na obszarze Gminy Strzałkowo włączone zostały do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się stref w Polsce, która obejmuje około 3800 ha terenu w ponad 50 lokalizacjach. Aktualnie w ofercie WSSE znajduje się 13 terenów inwestycyjnych z Gminy Strzałkowo o łącznej powierzchni 253,30 ha. Docelowo ma ich być 16. Ok. 85 ha to tereny dla których obowiązują miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, pozostałe objęte są studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej niesie dla przedsiębiorców szereg korzyści. Do najważniejszych należy możliwość skorzystania z ulg podatkowych (zwolnienie z podatku dochodowego CIT lub PIT w zależności od formy prowadzenia działalności). Dla Samorządu to przede wszystkim skuteczniejsza  promocja terenów inwestycyjnych.

Więcej informacji na temat Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz oferty dotyczącej Gminy Strzałkowo można znaleźć na stronie www.invest-park.com.pl oraz w zakładce „Zainwestuj w Strzałkowie” na stronie www.strzalkowo.pl

 
XII sesja Rady Gminy Strzałkowo
16.02.2020.

W czwartek, 20 lutego br. o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbędzie się XII sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad wraz z projektami uchwał znaleźć można TUTAJ. Transmisja z posiedzenia prowadzona będzie na platformie esesja.tv.

 
Ostrzeżenie IMGW
16.02.2020.
Image
 
Ostrzeżenie IMGW
12.02.2020.
Image
 
Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym
11.02.2020.

Image

SZCZEGÓŁY

 

 
Ostrzeżenie IMGW
10.02.2020.
Image
 
Podsumowanie akcji Zima 2020 z Samorządem Gminy Strzałkowo
10.02.2020.

ImageFerie dobiegły końca, a wraz z nimi akcja Zima 2020 z Samorządem Gminy Strzałkowo. Jak co roku w okresie wolnym od nauki przygotowaliśmy dla dzieci szereg atrakcji, z których większość  obejmowała aktywny wypoczynek. Oprócz halowych turniejów w piłkę nożną i siatkówkę, rozegrano turniej w tenisa stołowego, a chętni mgli skorzystać również z wyjazdów do parku trampolin, na basen, lodowisko i kręgle. W programie nie zabrakło także dnia z gimnastyką, warsztatów robienia pizzy, seansów w Kinie za Rogiem i zawodów Laser Tag, które zorganizowano na wniosek Młodzieżowej Rady Gminy. Nowością podczas tegorocznej akcji było zwiedzanie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Dodatkowe atrakcje dla swoich podopiecznych przygotowała również Świetlica Środowiskowa w Strzałkowie. Tradycyjnie, ferie zakończył Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.    

GALERIA ZDJĘĆ

 
Ostrzeżenie IMGW
09.02.2020.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1381
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg