KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Deklaracja dostępności
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów
Kronika samorządowa

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna arrow Aktualności arrow "Tydzień zdrowia" i Wielkopolska Sieć Szkół Promujących Zdrowie
"Tydzień zdrowia" i Wielkopolska Sieć Szkół Promujących Zdrowie Drukuj Email
26.04.2007.
Spotkanie kwalifikacyjne, podsumowujące „Tydzień zdrowia” i trzyletni okres starań o zaliczenie szkoły do Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie odbyło się w piątek, 18 kwietnia, w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie.
Trzy lata temu szkoła zdecydowała się przystąpić do konkursu, którego laureaci tworzą Wielkopolską Sieć Szkół Promujących Zdrowie. Prace prowadzone przez zespoły zadaniowe w bardzo wielu prozdrowotnych kierunkach z udziałem dzieci i rodziców, starannie opisane w raporcie, zostały przedstawione komisji kwalifikującej placówkę do sieci. W trakcie spotkania zebrani mogli obejrzeć również prezentację multimedialną pokazującą pracę placówki w ostatnich latach.

Spotkanie kwalifikacyjne odbyło się pod hasłem zdrowego odżywiania. Dlatego podczas niego miały miejsce liczne i ciekawe wystawy oraz stoiska ze zdrowymi produktami, projekty graficzne oraz wesołe scenki rodzajowe i układy taneczne poświęcone higienie i odżywianiu w wykonaniu uczniów wszystkich klas. Podczas spotkania nagrodzono laureata konkursu na logo szkoły promującej zdrowie – został nim Filip Wojtkowiak.

Komisja kwalifikacyjna, obecna na spotkaniu, przedstawi Kuratorowi Oświaty sprawozdanie z wizyty w strzałkowskiej szkole, który ogłosi wkrótce wyniku konkursu. W powiecie słupeckim do Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie obecnie wpisana jest tylko Szkoła Podstawowa nr 3 ze Słupcy, jednak po tak wspaniałej prezentacji należy mieć nadzieję, że Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp. ze Strzałkowa znajdzie się tam również.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg