KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Srebrne Gody 2018 Drukuj Email
15.10.2018.
Image28 par małżeńskich z terenu Gminy Strzałkowo wzięło udział w minioną sobotę (13 października) w uroczystości Srebrnych Godów. Najpierw, w kościele pw. św. Doroty odprawiona została msza św., podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. Druga część spotkania odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie każda para otrzymała pamiątkowy list gratulacyjny. Spotkanie zakończył wieczorek taneczny.

W uroczystości Srebrnych Godów udział wzięli: Iwona i Jarosław Andryszak, Agnieszka i Andrzej Balcerzak, Zofia i Robert Barwinek, Grażyna i Zbigniew Cichoccy, Danuta i Przemysław Górni, Agnieszka i Piotr Górscy, Ewa i Ryszard Hałas, Beata i Sławomir Hankiewicz, Irena i Stefan Iglińscy, Aleksandra i Cezary Kaźmierowscy, Urszula i Zbigniew Kopaczewscy, Irena i Marek Kościuszko, Marta i Tomasz Krzysztoń, Urszula i Sławomir Kuźniarek, Jadwiga i Marek Maćkowiak, Katarzyna i Ireneusz Majewscy, Jolanta i Marek Matuszewscy, Elżbieta i Ryszard Olejniczak, Renata i Tomasz Olejniczak, Wioletta i Marek Półrolniczak, Urszula i Dariusz Przetakowscy, Monika i Robert Sobczyk, Renata i Leszek Stawiszyńscy, Zofia i Aleksander Szykowni, Kamilla i Paweł Świercz, Anna i Wiesław Trzebińscy, Aldona i Piotr Wielgosik oraz Beata i Paweł Wojtkowiak. 

GALERIA ZDJĘĆ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg