KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 3 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna arrow Aktualności arrow Podpisanie umowy na dofinansowanie PSZOK
Podpisanie umowy na dofinansowanie PSZOK Drukuj Email
23.08.2018.
ImageW środę, 22 sierpnia w Urzędzie Gminy Strzałkowo podpisano umowę na dofinansowanie budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. W ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego gmina otrzyma na to zadanie 567 636,71 zł.

PSZOK zlokalizowany zostanie za dawnym gimnazjum (wjazd od ulicy Powidzkiej). Jego głównym elementem będzie plac utwardzony z wiatą pod kontenery otwarte. Znajdą się tam również: wiata magazynowa, kontener socjalno - biurowy z wyposażeniem oraz magazyn w formie kontenerowej dopasowany do magazynowania odpadów niebezpiecznych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

W ramach realizacji projektu zakłada się przyjmowanie 16 wyselekcjonowanych rodzajów śmieci, m.in. odpady wielkogabarytowe, opony samochodowe, odpady zielone, odpady budowlane i remontowe, drewno, styropian opakowaniowy, papier i tektura, szkło, tworzywa sztuczne, odzież i tekstylia, popioły, metale, opakowania wielomateriałowe.

Całkowita wartość projektu to 821 403,71 zł. Jego końcowa realizacja przewidziana jest na marzec 2020 roku. Umowę na dofinansowanie odpisali: Wójt Gminy Strzałkowo - Dariusz Grzywiński, Skarbnik Gminy - Teresa Jóźwiak i Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego - Maciej Sytek.


GALERIA ZDJĘĆ


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg