KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        Elektroniczna Skrzynka Podawcza Elektroniczna Skrzynka Podawcza        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Rejestr Zbiorów Danych Osobowych
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja

 Aktualnie jest 1 gość
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Dni Strzałkowa 2018 Drukuj Email
18.06.2018.

ImageXXIV Dni Strzałkowa to już historia! Coroczne święto gminy rozpoczęło się w sobotę (16 czerwca br.) czwartą edycją biegów ulicznych „Strzałkowo - dobry kierunek”. W imprezie udział wzięło około 400 osób, w tym dzieci i młodzież. Zwycięzcą biegu głównego na 10 km. został Hubert Pokrop z Cienina Zabornego. Wśród pań najszybsza okazała się Katarzyna Werner z Malanowa. W ramach biegu głównego jak co roku rozegrano również Mistrzostwa Gminy Strzałkowo, które wygrali Mariusz Adamowski i Marta Lewandowska. Nagrody dla uczestników ufundował Samorząd Gminy oraz Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie.
Niedzielne obchody zainaugurowała tradycyjnie msza św. w intencji mieszkańców, a następnie, korowód złożony z zaproszonych gości, samorządowców, mieszkańców, dzieci i młodzieży, przeszedł ulicami Strzałkowa na boisko za halą sportową, gdzie Wójt Gminy - Dariusz Grzywiński otworzył uroczyście XXIV Dni Strzałkowa. Na początku, krótki koncert dała orkiestra dęta, później na scenie wystąpiły dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu gminy, uczestnicy studia piosenki i koła tanecznego z GOK oraz zespół ludowy „Złoty Wiek”. Gwiazdami wieczoru byli: Skaldowie, Ivan Komarenko i Long & Junior. Równolegle, w czasie trwania imprezy korzystać można było z wielu atrakcji. Wśród nich znalazły się m.in. dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci, mobilne kino 7D, miasteczko rowerowe i pokaz akrobacji rowerowej w wykonaniu Jonasza Pakulskiego, turniej strzelecki oraz strażacka grochówka. XXIV Dni Strzałkowa zakończył pokaz sztucznych ogni i zabawa taneczna.

GALERIA ZDJĘĆ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg