KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        Elektroniczna Skrzynka Podawcza Elektroniczna Skrzynka Podawcza        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Rejestr Zbiorów Danych Osobowych
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Gminne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja Drukuj Email
04.05.2018.

ImageGminne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Strzałkowie rozpoczęły się od imprez towarzyszących dla dzieci i młodzieży: turnieju piłki nożnej na Orliku i turnieju plażowej piłki siatkowej. Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiło pięć drużyn, a w plażówce udział wzięło 14 siatkarskich par. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez strzałkowski samorząd. Kolejnym punktem sportowej majówki będzie turniej tenisa ziemnego dla podopiecznych strzałkowskiej szkółki tenisowej, który odbędzie się 7 maja o 17:00 na kortach przy ul. Andrzejewskiego.

Głównym dniem gminnych obchodów Święta Konstytucji był tradycyjnie 3 maja. Uroczystości zainaugurowała msza św. w intencji Ojczyzny, którą w kościele pw. św. Doroty odprawił ks. kan. Józef Warczak. Po jej zakończeniu, poczty sztandarowe, zaproszeni goście i mieszkańcy udali się w asyście orkiestry dętej przed pomnik Powstańców Wielkopolskich, gdzie delegacje zakładów pracy, instytucji i stowarzyszeń złożyły wiązanki kwiatów. Po części oficjalnej w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się 24. Festiwal Pieśni i Piosenki Maryjnej. 

GALERIA ZDJĘĆ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg