KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        Elektroniczna Skrzynka Podawcza Elektroniczna Skrzynka Podawcza        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Rejestr Zbiorów Danych Osobowych

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Pierwszy "Pokój marzeń" otwarty Drukuj Email
25.09.2017.

ImageW piątek, 22 września br. odbyło się otwarcie pierwszego pokoju dziecięcego wyremontowanego w ramach projektu „Pokój marzeń”. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła ze Strzałkowa, ale w jego realizację włączyło się wiele osób, firm i instytucji, dzięki którym, oprócz pokoju udało się całkowicie odnowić również łazienkę i korytarz. W pokoju zamieszkanym przez ośmioletnią dziewczynkę i jej niepełnosprawnego brata zostały położone panele, wyszpachlowano i pomalowano ściany, wstawiono wszystkie nowe meble i dodatki. W łazience wymieniony został brodzik, umywalka, położono nowe płytki oraz na podłogach panele, zamontowano także nowe drzwi, a na korytarzu wbudowano nową szafę.
Za wsparcie w realizacji projektu władze Stowarzyszenia dziękują w szczególności: Wójtowi Gminy Strzałkowo - Dariuszowi Grzywińskiemu i Prezesowi Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie - Tadeuszowi Krotoszyńskiemu, Firmie Jadźka Meble - za wykonanie kompletu mebli, Państwu Arlecie i Krzysztofowi Kroteckim - za materiał na wykonanie mebli, Panu Piotrowi Hierowskiemu - za położenie paneli, Panu Andrzejowi Barciszewskiemu - za płytki łazienkowe, Panu Sławomirowi Burdzińskiemu - za dofinansowanie armatury łazienkowej, Panu Tomaszowi Jagodzińskiemu - za dofinansowanie materiałów wykończeniowych do pokoju, Dyrektorowi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie oraz uczniom, którzy w ramach praktyk szkolnych wykonali wszystkie prace wykończeniowe w pokoju, a także ich opiekunom - Pani Katarzynie Świątek i Panu Piotrowi Majewskiemu. Koszt projektu został wyliczony na 18 500 zł.

GALERIA ZDJĘĆ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg