KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 Aktualnie jest 2 gości
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna arrow Aktualności
Otwarcie Domu Seniora w Strzałkowie Drukuj Email
28.11.2019.

ImageW środę, 27 listopada w Strzałkowie oddano do użytku Dom Seniora. Adaptacja budynku po byłym przedszkolu Kubuś Puchatek kosztowała ok. 550 tys. zł i sfinansowana została w całości ze środków własnych Samorządu. Obiekt będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Odbywać się w nim będą zajęcia następujących sekcji Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: malarstwa, rękodzieła, informatycznej i muzycznej. Wbrew swojej nazwie, ma on służyć mieszkańcom w każdym wieku. Swoją siedzibę znajdzie w nim również Świetlica Środowiskowa przeniesiona z ul. Powidzkiej. Dzięki temu, miejsce to łączyć będzie pokolenia. Tak było już podczas uroczystego otwarcia, gdzie swoje artystyczne umiejętności zaprezentowali zarówno seniorzy jak i dzieci.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Zmiana numeru rachunku bankowego Drukuj Email
26.11.2019.

UWAGA

Informujemy,że w związku ze zmianą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (art.6r pkt. 1ab - tekst jedn. Dz.U. z 2019 r. poz. 2010) obowiązuje nowy numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

 

94 8543 0000 2001 1000 0273 0020

Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie

 

Pozostałe opłaty (m.in. podatki, opłaty skarbowe) należy dokonywać na dotychczasowe konto nr:

73 8543 0000 2001 1000 0273 0010

 

 
XXIV Biesiada Zespołów Chóralnych Drukuj Email
26.11.2019.

ImageW niedzielę, 24 listopada w Strzałkowie odbyła się XXIV Biesiada Zespołów Chóralnych. Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, a honorowy patronat objął Wójt Gminy Dariusz Grzywiński.  Spotkanie, tradycyjnie rozpoczęła msza św. w intencji chórzystów w  kościele pw. św.Doroty. Po jej zakończeniu przyszedł czas na prezentacje zgłoszonych zespołów.

W tym roku w Strzałkowie wystąpiło siedem chórów: „Kantata” ze Strzałkowa, „Sonata”z Powidza, „Adoremus” z Posady, „Consolare” z Kawnic, „Lutnia” z Koła, „Oremus”z Kramska i „Virtus Dei” z Lichenia. Na biesiadną części spotkania, chórzyści przenieśli się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Tam, po wspólnym posiłku, zastępca Wójta Gminy Lidia Śmidowicz wręczyła wszystkim dyrygentom pamiątkowe dyplomy i upominki. Biesiadę zakończył występ Zespołu Ludowego „Złoty Wiek” ze Strzałkowa. 

GALERIA ZDJĘĆ

 
Ostrzeżenie przed ASF Drukuj Email
22.11.2019.
Image
 
Dzień Pracownika Socjalnego Drukuj Email
22.11.2019.

ImageW czwartek, 21 listopada w całej Polsce obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji jak co roku, Małgorzata Nowak - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzałkowie, zaprosiła pracownice GOPS i świetlicy środowiskowej do wspólnego świętowania. Uroczystość była okazją do podsumowania dotychczasowej pracy oraz podziękowań, które pod adresem pań skierował wójt Dariusz Grzywiński. Dziękując za zaangażowanie i trud wkładany w codzienne obowiązki życzył jednocześnie dalszej satysfakcji z wypełniania tej trudnej misji.

GALERIA ZDJĘĆ

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1389
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg