KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna arrow Aktualności
Przedświąteczne zebranie Zarządu Gminnego ZOSP RP w Strzałkowie Drukuj Email
18.12.2019.

ImageW poniedziałek, 16 grudnia w Strzałkowie odbyło się coroczne, przedświąteczne zebranie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Spotkanie było okazją do podsumowania mijającego roku i nakreślenia planów na kolejne miesiące, w tym ustalenia harmonogramu zebrań sprawozdawczo - wyborczych w poszczególnych jednostkach w 2020 roku. Pierwsze odbędzie się w OSP Skarboszewo (11.01.2020), kolejne w: OSP Krępkowo (17.01), OSP Brudzewo (18.01), OSP Szemborowo (24.01), OSP Strzałkowo (25.01), OSP Kornaty (01.02), OSP Babin (08.02) i OSP Sierakowo (28.03). Gminne obchody Dnia Strażaka zaplanowano na 2 maja 2020 r. Zorganizuje je OSP Brudzewo. Na zakończenie, strażacy przełamali się opłatkiem oraz złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia.     

GALERIA ZDJĘĆ

 
Wigilia DPS i GOPS Drukuj Email
15.12.2019.

ImageW piątek, 13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyła się coroczna wigilia organizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenie Gramy Dalej i Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie pt. „Puste pudełko” w wykonaniu podopiecznych Świetlicy Środowiskowej. Następnie, wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. Najbardziej oczekiwanym, zwłaszcza przez najmłodszych, momentem była wizyta św. Mikołaja, który wręczył zebranym świąteczne prezenty.   

GALERIA ZDJĘĆ

 
Zapraszamy na Wieczerzę Wigilijną Seniorów Drukuj Email
15.12.2019.
Image
 
XVI Koncert Charytatywny Drukuj Email
11.12.2019.

ImageWe wtorek, 10 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się XVI Koncert Charytatywny organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie. Impreza, nad którą honorowy patronat ponownie objął wójt Dariusz Grzywiński, cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a w bogatym programie, oprócz występów artystycznych, tradycyjnie nie zabrakło także licytacji oraz kiermaszu świątecznego. Dzięki hojności i zaangażowaniu uczestników i organizatorów udało się zebrać ponad 12 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie przewlekle chorych dzieci z terenu Gminy Strzałkowo.  

GALERIA ZDJĘĆ

 
Golec uOrkiestra gwiazdą XXVI Dni Strzałkowa! Drukuj Email
10.12.2019.

ImageW weekend 19 - 21 czerwca 2020 roku odbędą się XXVI Dni Strzałkowa połączone z obchodami 30 - lecia Samorządu Terytorialnego . Coroczne święto Gminy rozpocznie piątkowy rajd rowerowy. W sobotę na boisku za halą sportową przy ulicy Górnej zaplanowano występy lokalnych artystów oraz koncert gwiazdy wieczoru. Będzie nią zespół Golec uOrkiestra. Ostatniego dnia zapraszamy na szóstą edycję biegów ulicznych „Strzałkowo - dobry kierunek”. Szczegółowy harmonogram zostanie podany w późniejszym czasie. 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1389
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg