KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        ESP ePUAP ESP ePUAP        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Harmonogram odbioru odpadów
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
Podatki
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP
Transmisja z obrad Rady Gminy Strzałkowo
eSesja
Załatwianie spraw drogą elektroniczną
Harmonogram odbioru odpadów

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna arrow Aktualności
Informacja w sprawie przebudowy drogi w Łężcu Drukuj Email
28.05.2020.

Image

 
Wznowienie zajęć w Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie Drukuj Email
28.05.2020.

     Z dniem 01.06.2020r. rozpoczynają się zajęcia dla wychowanków Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom i pracownikom placówka została przygotowana zgodnie z rekomendacjami i obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi przeciwdziałania szerzeniu zakażenia SARS-COV-2. Świetlica będzie czynna w godz. od 8.30. do 16.30.

       Stosując wprowadzone zasady zachęcamy do udziału w organizowanych zajęciach. Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania placówki uzyskają Państwo poprzez bezpośredni kontakt z  placówką: tel. (63) 2750625.

 
Złożono kolejny wniosek o grant na zakup komputerów Drukuj Email
27.05.2020.

ImageWójt Gminy złożył wniosek o powierzenie grantu w wysokości 55 tys. zł. na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego realizację zdalnych lekcji uczniom wykluczonym cyfrowo.

Złożony w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 wniosek dotyczy realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła+  w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i przewiduje zakup laptopów dla 26 dzieci ze szkół podstawowych z obszaru Gminy Strzałkowo.

To już drugi, od czasu ogłoszenia na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego, konkurs organizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą uzyskać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego realizację zdalnych lekcji uczniom wykluczonym cyfrowo. W pierwszej edycji Gmina Strzałkowo otrzymała na zakup laptopów i tabletów blisko 70 000 zł. Wysokość dofinansowania w tej edycji jest uzależniona od liczby rodzin wielodzietnych na terenie gminy.

Image

 
Życzenia Wójta Gminy z okazji 30 - lecia Samorządu Terytorialnego Drukuj Email
27.05.2020.
Image
 
Wirtualny bieg z okazji 30 - lecia Samorządu Terytorialnego Drukuj Email
27.05.2020.

ImageZ okazji Jubileuszu 30 - lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu „Trzydziestka na 30 - lecie Samorządu Gminy Strzałkowo”. Udział w biegu może wziąć każdy, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.

Wystarczy zarejestrować się na stronie www.time4run.com.pl, a następnie w terminie 01-31.07.2020r. pokonać symboliczny dystans 30 km. Ważna informacja! Bieg można zaliczyć „na raty” dzieląc dystans na dowolne odcinki, tak by w sumie ich długość wyniosła 30 km. Swój bieg/biegi uczestnik musi zarejestrować dowolnym urządzeniem mierzącym czas i pokonaną trasę (zegarek z GPS, aplikacja, itd.). Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego bieg z pokonanym dystansem i czasem. Dokumentację biegu należy przesłać na adres: wirtualnatrzydziestka@strzalkowo.pl.

Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Pakiety będzie można odbierać po zakończeniu biegu, tj. od 1 sierpnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie.

Organizatorem biegu jest Gmina Strzałkowo, a partnerami Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Strzałkowie oraz Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie.     


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1459
unianad.jpg
rodojpg160.jpg

airlym.jpg
pp160.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
policja.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg

twojaslupca.jpg

 

tstv.jpg


ict.jpg

 

tstv.jpg

 

kacik.jpg