KLIKNIJ TUTAJ KLIKNIJ TUTAJ        CLICK HERE CLICK HERE        Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej        Elektroniczna Skrzynka Podawcza Elektroniczna Skrzynka Podawcza        Galeria fotografii Galeria fotografii
Kontakt | Mapa serwisu
Szukaj
Menu główne
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Gmina w liczbach
Inwestycje
Komunikaty i ogłoszenia
Przetargi
Historia
Przyroda
Kultura
Zabytki
Strzałkowo w TV
Do pobrania
The Strzałkowo Commune
Kontakt
Linki
Szlaki rowerowe Gminy Strzałkowo
Dzienniki urzędowe RP

 
Pokaz slajdów
eko-dbaj.jpg

 

 

mapagminy_jpg-001.jpg
fairplay.jpg
 
Strona główna
Informacja dla mieszkańców
26.07.2016.
Image
 
Komunikat Wojta Gminy dotyczący ankiet z zakresu OZE
21.07.2016.

Image

ANKIETA DOT. BADANIA ZAINTERESOWANIA OZE - KLIKNIJ

 

 
104. urodziny p. Pawła Gęgotka
13.07.2016.

Image30 czerwca br. mieszkańca gminy Strzałkowo – p. Pawła Gęgotka z Kornat odwiedził Wójt – Dariusz Grzywiński wraz z z-cą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Ewą Kozłowską. Wizyta związana była ze 104. urodzinami p. Pawła, które obchodził dzień wcześniej. Goście w imieniu samorządu złożyli Jubilatowi serdeczne życzenia oraz wręczyli kwiaty, pamiątkowy dyplom oraz prezent.

 
Informacja w sprawie suszy rolniczej
12.07.2016.

Image

 

WNIOSEK O OSZACOWANIE WIELKOŚCI STRAT - pobierz

 

 
Lato z Samorządem 2016
05.07.2016.
Image
 
 
Trojaczki w Strzałkowie!
29.06.2016.

ImageWe wtorek, 28 czerwca, Wójt Gminy – Dariusz Grzywiński wraz z z-cą kierownika USC – Ewą Kozłowską odwiedził pierwsze w historii Strzałkowa trojaczki. Antoniemu, Hannie i Helenie przekazał upominki, a rodzicom – Agnieszce i Przemysławowi Janiakom złożył serdeczne gratulacje. Właśnie w tym dniu mija miesiąc od szczęśliwych narodzin trójki rodzeństwa. Wójt również zapewnił rodziców trojaczków o podjętych działaniach w celu udzielenia im wymiernej pomocy w życiu codziennym.

 
Zakończenie roku szkolnego
28.06.2016.

ImageW piątek, 24 czerwca br. zakończył się rok szkolny 2015/2016 i w szkołach naszej Gminy odbyły się uroczyste akademie, podczas których uczniom z najlepszymi wynikach w nauce i sporcie wręczano świadectwa, nagrody i wyróżnienia. Prymusami Szkół zostali: w Szkole Podstawowej im. Powst. Wlkp. w Strzałkowie – Wojciech Machowiak (5,50), w Publicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Wólce – Amelia Hejna (średnia 5,42), a w Gimnazjum im. J. Korczaka – Weronika Nowacka (5,72). Prymusi otrzymali nagrody specjalne Wójta Gminy – tablety.

Ponadto z inicjatywy Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Gminy Strzałkowo pięciu najbardziej aktywnych uczniów nagrodzono wyróżnieniem Wolontariusz Roku.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 
XXI sesja Rady Gminy Strzałkowo
27.06.2016.

Dnia 30 czerwca 2016 r. o godzinie 10.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie odbędzie się XXI sesja Rady Gminy Strzałkowo. Porządek obrad:

1. Otwarcie XXI sesji Rady Gminy Strzałkowo.

2. Odczytanie porządku obrad.

3. Zatwierdzenie protokołu XX sesji Rady Gminy Strzałkowo.

4. Zapytania i interpelacje radnych.

5. Informacje Wójta.

6. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzedniej sesji.

7. Podjęcie uchwał w sprawie: 

a/ udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Słupeckiemu,

b/ zmieniająca uchwałę w sprawie budżetu Gminy Strzałkowo na rok 2016,

c/ zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Strzałkowo,

d/ rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Strzałkowo za rok 2015,

e/ udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Strzałkowo za rok 2015,

f/ regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Strzałkowo,

g/ szczegółowego sposobu i zakresu świadczeń usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi,

h/ ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,

i/ nadania nazwy ulicy w miejscowości Strzałkowo w rejonie ulicy Paruszewskiej.

8. Informacja o wypoczynku dzieci i młodzieży "Akcja Lato".

9. Działalność gminy w zakresie gospodarki komunalnej.

10. Wolne wnioski, informacje, komunikaty.

11. Zakończenie sesji.

 
XXII Dni Strzałkowa - podsumowanie
21.06.2016.

ImageW weekend 18-19 czerwca odbyły się XXII Dni Strzałkowa. W sobotę ok. 100 rowerzystów brało udział w rajdzie rowerowym szlakami turystycznymi gminy Strzałkowo. Wszyscy uczestnicy otrzymali promocyjne czapeczki oraz publikacje o tematyce rowerowej, a dodatkowo rozlosowano wśród nich 15 upominków - akcesoriów rowerowych. Po południu odbyły się kolejny raz biegi uliczne pod hasłem „Strzałkowo-dobry kierunek”, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Udział w nim wzięło około 400 biegaczy z terenu całego kraju, a biegi odbyły się w następujących kategoriach: przedszkolacy, szkoła podstawowa klasy I-III i IV-VI, gimnazjum oraz kategoria open na 5 i 10 km, a także marsz nordic walking na 5 km. Nagrody dla uczestników ufundował Samorząd Gminy wraz z Ludowym Bankiem Spółdzielczym w Strzałkowie.

Niedzielne obchody rozpoczęła msza św. w intencji mieszkańców, następnie liczny korowód złożony z zaproszonych gości, samorządowców, mieszkańców, dzieci i młodzieży oraz orkiestry dętej przeszedł ulicami Strzałkowa na teren imprezy za halą sportową przy ul. Górnej, gdzie Wójt – Dariusz Grzywiński powitał uczestników oraz otworzył XXII Dni Strzałkowa. Następnie rozpoczął się blok artystyczny, podczas którego występowali: orkiestra dęta, dzieci z Przedszkola „Kubuś Puchatek” i Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi, uczniowie Szkół Podstawowych w Strzałkowie i Wólce oraz Gimnazjum, uczestnicy studia piosenki i koła tanecznego z GOK oraz zespół ludowy „Złoty Wiek”. Nadszedł wreszcie czas na koncert znanego zespołu Czarno-Czarni, który wykonał swe największe przeboje, a po nim wystąpił Czadoman, który jeszcze bardziej rozgrzał bardzo licznie przybyłą na koncert publiczność. Po gwiazdach wieczoru zaprezentował się Arek Kopaczewski, a XXII Dni Strzałkowa zakończyła zabawa taneczna. Odbył się także pokaz sztucznych ogni.

Podczas imprezy przeprowadzono: konkurs strzelecki, pokaz grupy rekonstrukcji historycznej ze Wrześni i konkurs Toyoty z atrakcyjną nagrodą, serwowano także smaczną grochówkę.

 

GALERIA ZDJĘĆ – SOBOTA

GALERIA ZDJĘĆ - NIEDZIELA

FILM Z XXII DNI STRZAŁKOWA

 
Zapraszamy na XXII Dni Strzałkowa
10.06.2016.
Image
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 837
unianad.jpg
szlakir.jpg
unianad.jpg
ict.jpg
szkolapodstawowa.jpg
gimanzium.jpg
twojaslupca.jpg